jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۲۲۰۱۷۴ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۷:۲۲

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از سایت هسته‌ای فردو خبر داد.

دوشنبه؛ بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس از سایت فردو

به گزارش جام جم آنلاین، سکینه الماسی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با تسنیم با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: در این نشست طرح یک فوریتی اساسنامه شرکت ملی گاز در دستور کار کمیسیون بود که پس از بحث و بررسی کلیات این طرح تصویب شد.

وی با بیان اینکه جزئیات این طرح در جلسه هفته آینده کمیسیون بررسی می‌شود، ادامه داد: این اساسنامه 86 ماده دارد که در هفته ‌آینده جزئیات آن به بحث گذاشته خواهد شد. قانون گاز در سال 1356 نوشته شده و تاکنون اساسنامه‌ای را در این باره نداشته‌ایم.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از تاسیسات هسته‌ ای فردو خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون صبح فردا(دوشنبه 7 مرداد) برای بازدید از تاسیسات این مرکز به قم سفر می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر