jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۱۹۴۶۳   ۰۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۷:۲۷

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: روزی که پهپاد متجاوز آمریکایی توسط سپاه ساقط شد، بیش از 20 میلیون کاربر در فضای مجازی از هر قشر و طیفی حمایت خود را از این اقدام شجاعانه اعلام کردند و احساس عزت و غرور داشتند.

حمایت 20 میلیون کاربر فضای مجازی از سرنگونی پهپاد آمریکا

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سردار رمضان شریف امروز (چهارشنبه ۲ مرداد) در همایش مدیران روابط عمومی و تبلیغات و کارگاه توانمندسازی فرهنگیاران و خبرنگاران سپاه امام رضا (ع) در مجتمع فرهنگی و آموزشی امامت مشهد با اشاره به نقش و جایگاه مهم و تعیین کننده رسانه ها در دنیای امروز، گفت: با گسترش و توسعه رسانه ها در دنیا و ارتقای سطح و پیچیدگی آنها نسبت به گذشته، امروز برخورداری از سواد رسانه ای از اهمیت بالایی در تجزیه و تحلیل حجم گسترده اخبار دریافتی از منابع گوناگون دارد.

سردار شریف با تاکید بر اینکه رسانه‌ها حتی قدرت هدایت جوامع به سمت امیال و منافع صاحبان خود را دارند، اظهار کرد: امروز تاثیر رسانه بسیار فراتر از تصور و بیشتر از فعالیت در سایر عرصه ها است؛ به گونه ای که نظام سلطه به این نتیجه رسیده است که می توان از طریق رسانه جوامع را تسلیم خود کرد.

سخنگوی سپاه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به نمایش اقتدار و صلابت ایران اسلامی در ساقط کردن پهپاد جاسوسی متجاوز امریکایی و توقیف شناور متخلف انگلیسی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران پیشرفته ترین پهپاد آمریکا را که به فضای سرزمینی ما تجاوز کرده بود ساقط کرد، در حالی که هیچ کشوری جرات اینگونه اقدامات برابر آمریکا را ندارد و این عزت، عظمت و شکوه را مدیون رهنمود ها و تدابیر امامین انقلاب اسلامی، خون شهدا و جانفشانی رزمندگان و مجاهدت و ایستادگی ملت ایران هستیم.

وی با اشاره به اقدامات گسترده جریان رسانه ای دشمن برای مخدوش کردن چهره سپاه نزد ملت ایران اظهار کرد: تلاش دشمن این بود که محبوبیت سپاه را کاهش دهد، از این رو ترامپ سپاه را سازمان تروریستی اعلام کرد اما برغم خواست نامبارک آنان شاهد ایجاد وحدت و همدلی ملی برابر این اقدام شیطانی بودیم و از هر طیف و سلیقه سیاسی از نهاد انقلابی و مردمی سپاه حمایت کردند.

سردار شریف در ادامه با تاکید بر اینکه تروریست اعلام کردن سپاه توسط رییس جمهور آمریکا اوج واماندگی و ناتوانی برابر این نهاد ضد تروریسم و کینه و عصبانیت آنان از ملت ایران را به همگان نشان داد، تصریح کرد: به فضل الهی ملت ایران امروز با بصیرت و شناخت دقیقی که از توطئه های دشمن دارند از سپاه و اقدامات قاطع آن برابر متجاوزان و زورگویان حمایت می کند.

وی افزود: روزی که پهپاد متجاوز امریکایی توسط سپاه ساقط شد، بیش از ۲۰ میلیون کاربر از هر قشر و طیفی با گذاشتن پیام، حمایت خود را از این اقدام شجاعانه و دقیق اعلام کردند و احساس عزت و غرور داشتند و این نشانگر محبوبیت سپاه در بین آحاد مختلف جامعه است.

سردار شریف در پایان با تاکید بر ضرورت شناخت دقیق و واقعی راهبردهای رسانه های نظام سلطه و صهیونیسم توسط تلاشگران عرصه رسانه اظهار کرد: ارتقای سواد رسانه ای می تواند راهبرد شوم رسانه های دشمن در برجسته سازی اقدامات خود و ضعیف نشان دادن دستاوردهای جبهه مقابل و ایجاد روحیه یاس و نا امیدی در مردم را به شکست بکشاند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تحول در روابط تهران و مسکو

تحول در روابط تهران و مسکو

در شرایط فعلی، روابط جمهوری اسلامی ایران و روسیه، هم از حیث جنبه‌های تجاری و اقتصادی و هم از نظر ابعاد منطقه‌ای، بین‌المللی و امنیتی حائز اهمیت است.

مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

امروزه مشارکت مردم در صحنه انتخابات از مهمترین و متداول‌ترین نوع مشارکت سیاسی است. مقبولیت سیستم‌های مبتنی بر دموکراسی مدرن، اساسا به مشارکت‌ های مردمی که بیشتر در انتخابات معنا دارد مربوط می‌شود.

نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر