jamejamonline
استان ها چهار محال و بختیاری کد خبر: ۱۲۱۹۰۰۶ ۰۱ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۰:۳۷

هزار تن گوشت مرغ برای تنظیم بازار مصرف استان چهارمحال و بختیاری آماده شده است.

تهیه هزار تن گوشت مرغ برای تنظیم بازار مصرف

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صداوسیما، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در جلسه تنظیم بازار استان از تولید و آماده توزیع 500 هزار قطعه مرغ بالای 40روز تولیدی در مرغدای های استان خبر داد .
الله کرم نصیری افزود: با برنامه ریزی انجام شده این میزان مرغ گرم با قیمت مصوب هرکیلو 129هزار ریال به صورت گستره در سطح بازار توزیع خواهد شد.
وی گفت: به منظور تامین مواد پروتئینی استان چهارمحال و بختیاری و تعادل در بازار مصرف روزانه افزون بر 60 تن مرغ گرم و منجمد در بازار با قیمت مصوب در این استان توزیع خواهد شد.
سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری هم در این نشست از نظارت کامل بر توزیع مایحتاج مردم به ویژه ماده پروتئینی خبر داد.
محمد کاظم منزوی ، به نبود محدودیت عرضه گوشت مرغ گرم و سرد در طول سال جاری اشاره کرد و گفت: با هماهنگی های انجام شده با سازمان جهادکشاورزی، نهاده و خوراک مورد نیاز طیور و دام استان با قیمت مصوب تامین و ذخیره سازی شده است.
وی افزود: با روند جوجه ریزی در مرغداری های استان ، هیچ گونه مشکلی برای تامین گوشت مرغ در طول سال جاری وجود ندارد.
سرپرست صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از آغاز گستره توزیع گوشت مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد در استان خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده این میزان مواد پروتئینی با نظارت کامل در بازار توزیع می شود.
منزوی افزود: تامین کالا در این استان به راحتی انجام می شود و در شرایط کنونی بازار استان آرام و تمامی اقلام اساسی مردم در انبارها موجود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: