jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۵۸۲۷ ۱۵ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مگر می‌شود یک آدمی به جد مخالف یک موضوع حساس باشد و با گذشت یک سال خودش بگوید: «چه اشکالی دارد رقم قرارداد بازیکنان در لیگ منتشر شود!» این نقل قول از قلعه‌نویی در‌حالی رسانه‌ای شده است که خبر رسیده پس از پرسپولیس یک باشگاه دیگر در لیگ برتر که احتمالا تراکتور است به کی‌روش استنلی که شاگرد قلعه‌نویی بوده رقمی در حدود 900 هزار دلار پیشنهاد داده است!

پیشنهادهای مطرح‌شده هیچ اشکالی ندارند، بلکه ایراد اصلی آنجاست که قلعه‌نویی که خودش سال‌ها منتقد افشای قرارداد بازیکنان و مربیان بوده حالا حرفی را مطرح کرده که در باور کسی نمی‌گنجد. یک سوال را به صورت خیلی شفاف از امیر قلعه‌نویی می‌پرسیم. چطور آن زمان که عادل فردوسی‌پور در برنامه 90 پرده از قراردادهای میلیاردی برداشت، یا‌سایت سازمان لیگ برتر رقم قرارداد همه بازیکنان و اعضای کادر فنی را منتشر کرد مثل اسپند روی آتش بودید و به زمین و زمان می‌تاختید که این اتفاق در هیچ کجای جهان عرف نیست و اصلا چرا باید این اتفاق بیفتد. حالا چطور شده تا یکی از بازیکنان ستاره شما در تور رقیب افتاده به صرافت افتاده‌اید و این بار هم با دوختن زمین و زمان به هم در پی انتشار رقم قراردادها افتاده‌اید؟ این عین نقل قول شما، زمانی که روی نیمکت تراکتورسازی حضور داشتید است: «این یک کار غیرحرفه‌ای بود که آقایان لیست قراردادها را رسانه‌ای کردند. ممکن است اتفاقاتی بیفتد که کسی هم پاسخگوی آن نخواهد بود. انتشار این لیست و این‌که بازیکنان و مربیان چقدر دریافتی خواهند داشت ممکن است جان آنها را به خطر بیندازد و اتفاقات بدی رخ بدهد.» کاش به ما هم می‌گفتید چه اتفاق‌هایی افتاده است و چطور می‌شود آدمی با این درجه حساسیت رنگ ببازد و آنجا که پای منافع خودش است، باورهایش را زیر سوال ببرد؟ این بار دیگر جان کسی در خطر نیست آقای قلعه‌نویی؟

مازیار فیروزی
ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر