jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۵۳۹۵   ۱۲ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

بوژیدار رادوشوویچ با این که زمان برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس اضافه شد و یکی از بازیکنان کروات این تیم به‌شمار می‌رفت، ولی با ترک اردوی تیم توسط برانکو، این بازیکن از پرسپولیس نمی‌رود.

رادو در فصل آینده نیز پیراهن پرسپولیس را به تن می‌کند و اگر علیرضا بیرانوند از جمع سرخپوشان جدا شود، او دروازه‌بان اول تیم خواهد بود. با کمک یک دوست مشترک با رادو، قبل از بازگشت به ایران ارتباط برقرار کردیم. این بازیکن گفت: «برای حضور در کنار خانواده چند روزی به کرواسی برگشتم، اما قبل از آن در تهران با مدیران باشگاه پرسپولیس به توافق رسیدم تا قراردادم را تمدید کنم. البته من تا پایان فصل آینده قرارداد دارم و فقط بحث مالی بود که با توافق و مذاکره حل شد. قرار است بخشی از مطالباتم را پرداخت کنند و پس از آن مشکلی برای ادامه حضور من در پرسپولیس باقی نمی‌ماند. بوژیدار اضافه کرد: نمی‌توانیم این موضوع را کتمان کنیم که پس از تغییرات اخیر، فصل سختی پیش روی ماست اما باید به این موضوع اشاره کنم که سال بزرگی انتظار همه ما را می‌کشد. تیم بسیار خوبی داریم، تیمی پر از ستاره. در هر نقطه از زمین حداقل یک بازیکن تاثیرگذار را می‌بینید. با این تیم رقم زدن هر اتفاقی ممکن است.
دروازه‌بان کروات قرمزها ادامه داد: طی سه سال گذشته توانستیم قهرمانی‌های جذابی به دست بیاوریم و حالا نوبت آن است تا بار دیگر به قهرمانی جدیدی برسیم. این فصل مطمئنا به حمایت طرفداران نیاز داریم. شاید بیشتر از همیشه. من معتقدم طرفداران پرسپولیس بهترین بازیکن این تیم هستند، زیرا هرگاه آنها به هر دلیلی در شرایط مناسب قرار داشته باشند و ما را حمایت کنند پرسپولیس نیز بهترین نتایج را کسب می‌کند. این بازیکن در نهایت، در رابطه با جدایی برانکو گفت: در دنیای حرفه‌ای هر کسی می‌تواند برای خودش تصمیم بگیرد. من نمی‌خواهم در مورد تصمیم برانکو حرفی بزنم، ولی برای او آرزوی موفقیت می‌کنم و مطمئنم او نیز آرزو دارد پرسپولیس همیشه و در هر دوره‌ای از مسابقات موفق باشد.

کاوه علی اسماعیلی

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر