jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۱۵۲۰۸   ۱۴ تير ۱۳۹۸  |  ۱۲:۳۰

بارسلونا که می‌داند برای جذب نیمار کار سختی دارد از او خواسته با تیمش لجبازی نکند و برای تمرینات پیش‌فصل به فرانسه بازگردد.

بارسلونا به «نیمار» هشدار داد: به پاریس برگرد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، نیمار در ماه می تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن را ترک کرد و طبق ادعای مطبوعات اسپانیا او که قصد دارد به بارسلونا بازگردد و حاضر است برای این خواسته هرکاری انجام دهد، تصمیم گرفته که دیگر به پاریس بازنگردد. او در شرایطی که از پاری‌سن ژرمن دور است تنها امیدوار است تا مذاکرات بین بارسلونا و تیم فرانسوی به خوبی پیش برود تا بتواند به هم‌تیمی‌های قبلی‌اش در بارسا ملحق شود.

هرچند این قرارداد می‌تواند پیچیدگی‌ها خاص خودش را داشته باشد. نیمار با شرایطی جنجالی و با امید تک‌ستاره شدن در پاری‌سن ژرمن و اینکه بتواند این تیم را به لیگ قهرمانان و موفقیت در آن برساند از بارسا جدا شد و تیم فرانسوی بدون جلب رضایت بارسا و با پرداخت رقم فسخ قرارداد این بازیکن او را به خدمت گرفت. همین موضوع باعث شد دلخوری‌هایی بین هواداران بارسلونا و البته سران بارسا پیش بیاید. اما حالا بعد از مدتی کوتاه نیمار نتوانسته در پاریس بدرخشد و با عملکرد نامناسبی که داشته باعث شده سران باشگاه هم راضی از او نباشند. هرچند قصد ندارند این نارضایتی علنی شود تا بتوانند برای فروشش بازارگرمی کنند.

همچنین مالک ثروتمند پی‌اس‎جی به راحتی به خاطر پول بازیکنی را نمی‌‎فروشد، حتی اگر آن بازیکن نیمار باشد. در نتیجه نیمار باید مراقب نیمکت‎نشینی در رقابت‌های فصل آینده باشد.

با این شرایط هم بارسا و هم نیمار به خوبی می‌دانند که این انتقال آسان نیست و نباید کاری کنند تا باشگاه فرانسوی را عصبانی کنند.

نیمار تصمیم گرفته در تعطیلات در کشورش بماند و پاریس کاملاً این حق را دارد تا برای بازگرداندن او برای تمرینات پیش فصل با او تماس بگیرد. از طرفی بارسا امیدوار است او هرچه زودتر تصمیمش برای جدایی از تیمش را علنی کرده و بیانیه‌ای رسمی صادر کند. اما تا زمانی که این اتفاق صورت نگرفته طبق ادعای روزنامه مارکا بارسا با نیمار مذاکره کرده و از او خواسته به پاریس و تمرینات تیمش بازگردد تا تیم فرانسوی را عصبانی نکند و امیدوار باشند تا بتوانند با مذاکره ستاره برزیلی را به اسپانیا ببرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر