jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۴۷۲۸   ۱۰ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

علیم یارمحمدی نماینده زاهدان در مجلس از ارسال نامه جمعی از نمایندگان به هیات رئیسه مجلس خبر داد و گفت: نمایندگان در این نامه خواستار رسیدگی به استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در صحن علنی مجلس شدند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس یادآور شد: طبق دستور کار کمیسیون کشاورزی باید وزیر برای ارائه توضیح پیرامون طرح استیضاح در جلسه یکشنبه 2 تیر کمیسیون حضور می‌یافت؛ اما وزیر به‌رغم این‌که چند روز پیش برای حضور در جلسه کمیسیون از وی دعوت شده بود، اعلام کرد که به‌دلیل شرکت در جلسه هیات دولت امکان حضور در نشست کمیسیون کشاورزی پارلمان را ندارد. یارمحمدی تصریح کرد: طرح استیضاح حجتی وزیر جهاد کشاورزی در 20 محور تدوین و 53 نفر از نمایندگان آن را امضا کرده‌اند لذا لازم است وزیر در جلسه کمیسیون حضور یابد و پیرامون محورهای استیضاح که مطالبات مردم است پاسخ دهد./ تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر