jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۴۵۳۹ ۰۹ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ترزا می، نخست‌وزیر مستعفی انگلیس در کنفرانس خبری که در حاشیه نشست G20 برگزار شد، اظهار کرد: در صورت افزایش تنش‌ها در خلیج فارس ما همه باید با یکدیگر متحد شویم، زیرا گسترش این تنش‌ها به نفع هیچ‌کس نخواهد بود.

به گزارش میزان،وی گفت: ما نیازمند مشارکت تمامی طرف‌ها هستیم تا بتوانیم راه حلی دیپلماتیک را برای شرایط کنونی بیابیم و با آن‌چه رفتار بی‌ثبات‌کننده ایران می‌خواند، مقابله کنیم و اولویت باید کاهش فوری تنش‌ها و یافتن راه‌حلی دیپلماتیک باشد.
می همچنین پیرامون بحث برجام اظهار کرد: ما در حال حاضر به همکاری با شرکای برجام ادامه می‌دهیم تا هر کاری که می‌توانیم برای نگه داشتن توافق هسته‌ای ایران انجام بدهیم، زیرا ما باور داریم که این توافق جهان را امن‌تر می‌کند و می‌خواهم شاهد پایبندی ایران به تعهداتش باشم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر