jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۴۲۱۶ ۰۶ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر اینکه تهدید ایران تنها مواجهه با یک‌کشور نبوده و به منزله تهاجم به آرمان‌ها و هویت میلیون ها مسلمان انقلابی و عاشق در سراسر جهان است تاکید کرد: تهدید منافع جمهوری اسلامی به‌هر‌شکل و به هر میزان به طور قطع اقدام مقابله‌ای ایران و مجموعه علاقه مندان انقلاب اسلامی در منطقه و جهان را به‌دنبال خواهد داشت.

بی شک، اقدام مقابله‌ای، مشمول متجاوز و همه حامیان و همراهانش در منطقه و جهان خواهد بود و قطعاً دیوارهای شیشه‌ای شکل گرفته از دلارهای نفتی نمی‌تواند سدی در برابر مقابله باشد. علی شمخانی در یادداشتی با اشاره به تحریم آمریکا علیه رهبر انقلاب اسلامی افزود: جایگاه و نفوذ معنوی رهبر معظم انقلاب به عنوان «مرجعیت دینی» برای بسیاری از علاقه‌مندان و عاشقان انقلاب اسلامی در اقصی نقاط جهان، هنوز برای بسیاری از سران کشورهای غربی و منطقه ای کشف نشده است./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر