jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۳۰۲۶   ۰۱ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

هدف قرار گرفتن پهپاد جاسوسی آمریکا که بسیار مدرن است در شرایط فعلی که در تحریم‌های کامل نظامی و اقتصادی قرار داریم، اهمیت بسیاری دارد. همچنین موضوع قابل توجه دیگر این است که این پهپاد توسط سامانه صددرصد بومی کشورمان منهدم شده‌است.

از سوی دیگر اقدام سپاه نشان داد همان‌طور که از قبل هم گفته‌ایم، اجازه نمی‌دهیم کشوری به حریم جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران تجاوز کند. سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا نشان دهنده هوشیاری مرزبانان و مسؤولان پدافندی کشورمان است که با هر شیء کوچک و بزرگی که وارد حریم هوایی ایران شود، برخورد می‌کنند. سرنگونی پهپاد، تجلی حقانیت و آمادگی نیروهای مدافع کشورمان و توانمندی بسیار آنها بود.
آمریکا همیشه درصدد زورگویی است و به‌دنبال این است که دیگران را تابع محض خود بداند، این در حالی است که این رویه مورد‌قبول جمهوری اسلامی ایران نبوده و نخواهد بود، آمریکا باید بداند نظام جمهوری اسلامی مانند قبل از انقلاب نیست که این کشور به هر اقدامی علیه مردم و کشور دست بزند. در نظام جمهوری اسلامی ایران و براساس تصمیم مردم و مسؤولان لزوم حفظ استقلال بر همه مسائل دیگر ترجیح داده می‌شود. بارها نیز تاکید کرده‌ایم هیچ تجاوزی را بدون پاسخ نخواهیم گذاشت و با آن برخورد کوبنده‌ای می‌کنیم.

اسماعیل کوثری

جانشین فرمانده قرارگاه ثارا...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر