jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۲۸۴۶ ۳۰ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مدیر روابط‌عمومی معاونت صدای رسانه ملی از افتتاح رادیو عدالت با حضور معاون اول قوه قضاییه خبر داد.

حامد فاتحی، مدیر روابط عمومی معاونت صدای رسانه ملی با اعلام این خبر گفت: با تدابیر و راهبری دکتر شاه‌آبادی، معاونت صدای رسانه ملی و همکاری قوه قضاییه، رادیو عدالت با شعار «قانون برای همه، همه مطیع قانون»، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌مقدم، قائم‌مقام رئیس سازمان صدا و سیما، دکتر حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی و جمعی از مسؤولان معاونت صدا و قوه قضاییه روز شنبه افتتاح می‌شود که در ایام هفته قوه قضاییه از یکم تا دهم تیر 98 روی موج اف ام ردیف 5/95 مگاهرتز و از طریق نرم‌افزار ایرانصدا قابل دریافت می‌باشد. این شبکه رسانه‌ای برای آشنایی جامعه ایرانی با حقوق و تکالیف خود در جامعه در جهت کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی است.
وی افزود: تقویت نگرش جامعه و بایدهای حقوقی سبک زندگی ایرانی - اسلامی، معاضدت‌های رسانه‌ای در جهت ارتقای کارایی و اثربخشی دستگاه قضایی، افزایش دانش آحاد جامعه با حقوق و تکالیف خود در موضوعات اخلاقی، اجتماعی و قضایی در جهت کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی و نیز تشریح و انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های دستگاه قضا از اهم ماموریت‌های رادیو عدالت است.
مدیر روابط‌عمومی معاونت صدا خاطرنشان کرد: کمک به دستگاه قضایی برای تعامل با جامعه، شناسایی جریان‌های موثر در ارتقای کارایی و اثربخشی دستگاه قضایی، شناسایی آسیب‌های اجتماعی و ارائه راهکارهای موثر در جهت پیشگیری از آنها از اهداف کلان این رادیو است.
فاتحی ادامه داد: از دیگر اهداف رادیو عدالت تبیین مولفه‌های سبک زندگی ایرانی - اسلامی، تربیت نیروی انسانی آشنا با مسائل تخصصی حوزه حقوق و رسانه، معرفی، تبیین، تحلیل رهنمودهای امام راحل(ه) و رهبری معظم انقلاب اسلامی و پیگیری برای فضا سازی و تحقق آنهاست.
وی با بیان این‌که این رادیو در سه حوزه راهبردی اقدام خواهد کرد، گفت: حوزه اجتماعی و مردمی، حوزه نهادهای مدنی و سازمان‌های مردم‌نهاد، حوزه نهاد تصمیم‌گیری و دستگاه قضایی از بخش‌های اصلی فعالیت این رادیو است.
فاتحی خاطر نشان کرد: طی حکمی دکتر حمید‌رضا صحرا‌گرد به‌عنوان مدیر رادیو عدالت منصوب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر