jamejamonline
استان ها همدان کد خبر: ۱۲۱۱۷۵۲ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۶:۳۸

رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: سه تن از سارقان به عنف زیورآلات در یکی از آرایشگاههای زنانه ابن شهر، دستگیر شدند.

جزئیات دستگیری باند سارقان زیورآلات در آرایشگاه زنانه

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، سرهنگ رضا زارعی اظهار داشت: چندی پیش ۲ جوان با در دست داشتن سلاح سرد و با صورت پوشیده وارد یک آرایشگاه زنانه در شهر همدان شدند.

وی اضافه کرد: سارقان زیور آلات سه زن حاضر در آرایشگاه از قبیل گردنبند، گوشواره، دستبند و النگو به ارزش حدود ۳۵۰ میلیون ریال سرقت کرده و هر سه نفر را در دستشویی آرایشگاه حبس و از محل متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان ادامه داد: پس از بررسی دوربین های مدار بسته ساختمان های اطراف آرایشگاه مشخص شد، ۲ تن به صورت پیاده در محل پرسه زدن در حوالی آرایشگاه هستند.

سرهنگ زارعی ادامه داد: با توجه به کیفیت پایین تصاویر ضبط شده توسط دوربین شناسایی چهره متهمان امکان پذیر نبود بنابراین پلیس دنبال به دست آوردن سرنخ‌های دیگری برای شناسایی سارقان شد.

وی بیان کرد: به گفته یکی از شاکیان، یکی از کارکنان آرایشگاه با وجود اتمام کار به بهانه انتظار برای رسیدن خواهرش تا ساعت ها در آرایشگاه حضور داشت.

رییس پلیس آگاهی استان همدان ادامه داد: پس از ورود سارقان به آرایشگاه زنان یکی از آنها قصد سرقت النگوهای این زن را داشت که دیگر سارق عنوان کرد طلاهای او بدلی است.

سرهنگ زارعی اضافه کرد: ماموران به این موضوع مشکوک شده و پس از تحقیق از این زن که با سارقان ارتباط داشت بقیه اعضای باند را در کمتر از سه روز شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: سه متهم این پرونده شامل ۲ مرد و یکی از کارکنان این آرایشگاه دستگیر و در بازجویی های فنی و تخصصی به جرم خود اعتراف کردند که با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: