Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۱۱۲۵۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۸:۱۷

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: باند خشن سارقان زیورآلات بانوان تهرانی دستگیر شدند.

باند سارقان خشن تهران متلاشی شد

به گزارش جام جم آنلاین، سردار لطفی در مصاحبه با خبرگزاری صدا­ وسیما افزود: با شکایت شکات در پایگاه ششم پلیس آگاهی در خیابان نبرد ماموران پلیس آگاهی دست به کار شدند و سارقان شب گذشته در حومه شهر تهران در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

وی افزود:­ تاکنون چهار سارق دستگیر شده­­ به دویست سرقت و قاپیدن زیورآلات بانوان با سلاح سرد اعتراف کردند.

سردار لطفی گفت: محدوده سرقت این سارقان در مناطق شرق­ و شمال شرق تهران بوده است که سعی می‌کردند در کوچه‌ها و خیابان‌هایی که خلوت هست با مشاهده زیورآلات به سراغ بانوان بروند و بیشتر ساعات سرقت از ۱۳ تا ۱۵ بوده است.

وی گفت: سردسته این سارقان سابقه دار و تاکنون دو بار به زندان­ در مجموع چهار سال رفته و متاسفانه اعمال خود را خشن‌تر ادامه داده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران از بانوان خواست تا حد امکان زیورآلات خود را در خیابان ها­ و معابر استفاده نکنند و استفاده از آن‌ها را منوط به برگزاری مجالس کنند.

سردار لطفی در پایان به این گونه سارقان هشدار داد: در صورت ارتکاب ­جرم از چنگال­ قانون در امان نخواهند بود و با آنان به شدت برخورد خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر