jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۱۱۸۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

زن معتاد که به اتهام ربودن پسر چهار ساله ومرگ او بازداشت شده و مدعی بود که بیمار روانی است برای مشخص شدن سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شد .

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، مریم 40 ساله که معتاد است؛ 25 اردیبهشت امسال پسر چهار ساله‌ای به نام تیام را - ‌که فرزند یکی از آشنایان دور بود- در شرق تهران ربود و در رودخانه جاجرود غرق کرد. متهم با دستور واحدی،بازپرس شعبه 11 دادسرای جنایی تهران بازداشت شد. با گذشت 23 روز از ربوده شدن این کودک، جسد او در منطقه خجیر از سوی مرد ماهیگیری کشف شد. در این مرحله متهم زن مورد تحقیقات قرار گرفت و اعتراف کرد کودک ربوده شده را برای گدایی به جاجرود برده که هنگام رفتن کنار رودخانه شیشه مصرف می‌کرده که پسرک روسری او را کشیده و وی او را به داخل رودخانه هل داده و باعث غرق شدن وی شده است. این در حالی است که متهم مدعی شد بیمار روانی بوده و آن روز به خاطر اختلالات روحی که داشته باعث مرگ تیام شده است. با توجه به ادعای جدید وی، متهم برای مشخص شدن سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی تهران معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر