jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۱۱۸۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

زن معتاد که به اتهام ربودن پسر چهار ساله ومرگ او بازداشت شده و مدعی بود که بیمار روانی است برای مشخص شدن سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شد .

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، مریم 40 ساله که معتاد است؛ 25 اردیبهشت امسال پسر چهار ساله‌ای به نام تیام را - ‌که فرزند یکی از آشنایان دور بود- در شرق تهران ربود و در رودخانه جاجرود غرق کرد. متهم با دستور واحدی،بازپرس شعبه 11 دادسرای جنایی تهران بازداشت شد. با گذشت 23 روز از ربوده شدن این کودک، جسد او در منطقه خجیر از سوی مرد ماهیگیری کشف شد. در این مرحله متهم زن مورد تحقیقات قرار گرفت و اعتراف کرد کودک ربوده شده را برای گدایی به جاجرود برده که هنگام رفتن کنار رودخانه شیشه مصرف می‌کرده که پسرک روسری او را کشیده و وی او را به داخل رودخانه هل داده و باعث غرق شدن وی شده است. این در حالی است که متهم مدعی شد بیمار روانی بوده و آن روز به خاطر اختلالات روحی که داشته باعث مرگ تیام شده است. با توجه به ادعای جدید وی، متهم برای مشخص شدن سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی تهران معرفی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر