jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۱۱۰۴۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۸:۴۵

این آخر هفته با دو عنوان انیمیشن جدید و خاطره انگیز «افسانه سه برادر» و «نیکو و شمشیر نورانی» همراه شبکه نهال باشید.

به وقت خاطره‌سازهای کودکی‌ در کانال نهال

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه کودک، مجموعۀ «افسانه سه برادر» در 52 قسمت 20 دقیقه‌ای با تکنیک دوبعدی و افکت‌های سه‌بعدی ساخته شده است که برای پخش در شبکه نهال آماده می‌شود.

داستان این پویانمایی بر اساس یک رویداد تاریخی مربوط به قرن‌ها قبل در کشور چین است و از جنگ‌های داخلی این امپراتوری پرقدرت می‌گوید.

در این میان سه برادر لیوبی، شانگ‌فی و گوان‌یو با اتحاد و همبستگی خود تلاش می‌کنند تا کشور خود را از هرج‌ومرج نجات دهند.

تاکنون بر اساس داستان این مجموعه، چندین نسخۀ مختلف از انیمیشن دوبعدی، عروسکی تک فریم، انواع بازی‌های کامپیوتری و... در دسترس علاقه‌مندان قرارگرفته است.

مجموعۀ «افسانۀ سه برادر» بانام اصلی Romance Of The Three Kingdoms بر اساس رُمان تاریخی با همین نام نوشتۀ Luo Guanzhong ساخته شده است. این مجموعه آخرین نسخۀ تولید شدۀ این داستان است که از 23 خردادماه روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 18:30 از شبکه نهال پخش خواهد شد.

سریال جدید «نیکو شمشیر نورانی» در 13 قسمت 25 دقیقه‌ای با تکنیک دوبعدی کامپیوتری برای پخش در شبکه نهال آماده می‌شود.

داستان این پویانمایی دربارۀ پسر نوجوانی به نام نیکواست که مأموریت دارد در سرزمین نور، به‌وسیلۀ شمشیر نورانی‌اش تاریکی و پلیدی را شکست دهد و نور را برای همیشه حکم‌فرما کند. این مجموعه از 23 خردادماه روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت 17:30 از شبکه نهال پخش خواهد شد.

لازم به ذکر است که سریال «نیکو و شمشیر نورانی» Niko and the Sword of Light موفق به دریافت سه جایزه در جشنواره‌های,Behind the Voice Actors Awards 2018 Daytime Emmy Awards 2016 و Pixie Awards 2016 شده و نامزد دریافت 15 جایزه دیگر در جشنواره‌های مختلف شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر