jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۰۹۹۳۷ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۱:۰۹

یک عضو مجلس نمایندگان آمریکا ادعای ترامپ را درباره گزینه نظامی علیه ایران مطرح تکرار کرد.

ادعای نماینده آمریکایی درباره گزینه نظامی ترامپ علیه ایران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، «آدام کینزینگر» عضو مجلس نمایندگان آمریکا در مورد ادعاهای ترامپ درباره گزینه نظامی علیه ایران مدعی شده است که ترامپ این اهرم را در اختیار دارد.

براساس ادعای عضو مجلس نمایندگان آمریکا، علت در دسترس بودن گزینه نظامی علیه ایران به این دلیل است که تهران طی بیش از ۲۰ سال گذشته به تحریک آمریکا مشغول بوده و این ایران است که اقدامات ضد آمریکایی را دنبال می‌کند.

نماینده جمهوریخواه کنگره همچنین مدعی شد که یک چهارم کشته‌های آمریکا در عراق بر اثر دخالت‌های ایران صورت گرفته است.

آدام کینزینگر همچنین با اشاره به موضوع یمن، بدون توجه به حملات بی وقفه و غیرانسانی ائتلاف سعودی علیه یمن مدعی شده که وضعیت امروز یمن به دلیل دخالت‌های ایران است.

ادعاهای ضد ایرانی این نماینده جمهوریخواه در شرایطی مطرح شده که پیش از این نیز از جمله دو روز پیش، دونالد ترامپ همزمان با تکرار شعار آمادگی برای مذاکره با ایران، گزینه نظامی را نیز محتمل و در دسترس عنوان کرده بود.

تهران تا کنون درخواست‌های واشنگتن برای مذاکره را به دلیل سیاست‌های خصمانه و تهدیدات آشکار علیه ایران و همچنین نقض تعهدات از سوی کاخ سفید رد کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

ما شاخه‌های توأم سیبیم و دیر نیست ...

هفته گذشته به دانشگاه کابل حمله انتحاری شد. مردم ایران در همدردی با خواهران و برادران افغانستانی‌شان سنگ تمام گذاشتند. آنها با هشتگ #جان- پدر- کجاستی؟ تمام فضای مجازی را تسخیر کردند.

افول ظرفیت‌های سخت و نرم آمریكا

افول ظرفیت‌های سخت و نرم آمریكا

آمریكا امروز به‌عنوان پرچمدار یك نوع مدل سیاسی كه از آن به لیبرالیسم یاد می‌شود پس از یك فرآیند طولانی شاهد وضعیتی است كه تحت عنوان پیدایش گسل‌های اجتماعی، محل بروز جلوه‌های روشنی از نابرابری و تبعیض است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر