jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۰۹۹۳۷   ۱۶ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۱:۰۹

یک عضو مجلس نمایندگان آمریکا ادعای ترامپ را درباره گزینه نظامی علیه ایران مطرح تکرار کرد.

ادعای نماینده آمریکایی درباره گزینه نظامی ترامپ علیه ایران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، «آدام کینزینگر» عضو مجلس نمایندگان آمریکا در مورد ادعاهای ترامپ درباره گزینه نظامی علیه ایران مدعی شده است که ترامپ این اهرم را در اختیار دارد.

براساس ادعای عضو مجلس نمایندگان آمریکا، علت در دسترس بودن گزینه نظامی علیه ایران به این دلیل است که تهران طی بیش از ۲۰ سال گذشته به تحریک آمریکا مشغول بوده و این ایران است که اقدامات ضد آمریکایی را دنبال می‌کند.

نماینده جمهوریخواه کنگره همچنین مدعی شد که یک چهارم کشته‌های آمریکا در عراق بر اثر دخالت‌های ایران صورت گرفته است.

آدام کینزینگر همچنین با اشاره به موضوع یمن، بدون توجه به حملات بی وقفه و غیرانسانی ائتلاف سعودی علیه یمن مدعی شده که وضعیت امروز یمن به دلیل دخالت‌های ایران است.

ادعاهای ضد ایرانی این نماینده جمهوریخواه در شرایطی مطرح شده که پیش از این نیز از جمله دو روز پیش، دونالد ترامپ همزمان با تکرار شعار آمادگی برای مذاکره با ایران، گزینه نظامی را نیز محتمل و در دسترس عنوان کرده بود.

تهران تا کنون درخواست‌های واشنگتن برای مذاکره را به دلیل سیاست‌های خصمانه و تهدیدات آشکار علیه ایران و همچنین نقض تعهدات از سوی کاخ سفید رد کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها