jamejamonline
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۱۲۰۸۳۴۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۵:۴۲

با حضور محمدمهدی رسولی، سیدمهدی شجاعی و محمدرضا علیمردانی

مراسم رونمایی «مناجات‌الغافلین» برگزار می‌شود

آیین رونمایی از کتاب «مناجات الغافلین» اثر محمد مهدی رسولی پنج‌شنبه 9خردادماه ساعت 21:30،‌ در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

مراسم رونمایی «مناجات‌الغافلین» برگزار می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی نشر جام‌جم، آیین رونمایی از کتاب «مناجات الغافلین» اثر محمدمهدی رسولی، با حضور جمعی از هنرمندان، نویسندگان و اصحاب فرهنگ و هنر در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد.

رونمایی از کتاب چاپی و صوتی «مناجات‌الغافلین» و سخنرانی سید مهدی شجاعی و محمدمهدی رسولی از اهم برنامه‌های این رویداد فرهنگی است.

همچنین در این مراسم که نجمه جودکی، اجرای آن را برعهده دارد، محمدرضا علیمردانی، گوینده کتاب صوتی مناجات‌الغافلین، نیز بخش‌هایی از کتاب را اجرا خواهد کرد.

بنابر این گزارش، در مراسم رونمایی از کتاب مناجات الغافلین که توسط نشر جام جم و باهمکاری باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد، حضور برای عموم آزاد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر