jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۸۰۱۴   ۰۲ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پنج عضو یک باند که با توزیع مشروبات الکلی تقلبی در اصفهان باعث مسمومیت 43 نفر و مرگ پنج نفر از آنها شده بودند، بازداشت شدند.

سرهنگ حسین حسین‌زاده، جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان به ایلنا گفت: همزمان با اعلام اورژانس سه بیمارستان اصفهان مبنی بر مسمومیت تعدادی از افراد که مشروبات الکلی تقلبی مصرف کرده‌اند، ماموران تحقیقات را آغاز کردند که مشخص شد، در مجموع ۴۸ نفر مسموم شده‌اند که از این تعداد سه نفر به کما رفته و در بخش مراقبت‌های ویژه در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند. همچنین پنج نفر از بستری‌شدگان که دو زن و سه مرد بودند، فوت شدند. تحقیقات ماموران پلیس امنیت عمومی اصفهان برای دستگیری فروشندگان مشروبات الکلی تقلبی ادامه پیدا کرد تا این‌که در تحقیقات بعدی پنج مرد در این پرونده بازداشت شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها