فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر این‌که سپاه، امروز در تماس مستقیم با تمام قدرت دشمن است و آن را متوقف کرده‌است، گفت: ما به دنبال جنگ نیستیم اما در آمادگی کامل قرار داریم.
کد خبر: ۱۲۰۷۲۸۵

به گزارش روابط عمومی سپاه، سردار سرلشکر حسین سلامی در مراسم تکریم و معارفه جانشین فرمانده کل و معاونان هماهنگ‌کننده و فرهنگی سپاه با بیان این که آمریکایی‌ها در انفعال قرار گرفته‌اند و از تهدید لفظی در شکل منفعلانه خود استفاده کردند، گفت: ما با یک دشمن به ظاهر قدرتمند مواجه هستیم اما این دشمن در حال فرسایش است و به عبارتی دچار پوکی استخوان شده و این مسیری است که همه قدرت‌های شیطانی سپری می‌کنند.وی تصریح کرد: امروز در آستانه خوردگی تدریجی این قدرت قرار داریم و به فضل الهی در آینده نزدیک شاهد شکست پایه‌های این قدرت به ظاهر بزرگ خواهیم بود چرا که آنها خسته و ناامید هستند.
عضو شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر این که امروز سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد، گفت: ما آموخته‌ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند؛ رشد سپاه نیز گلخانه‌ای نبوده بلکه با دشمنان بزرگ دست و پنجه نرم کرده است.فرمانده کل سپاه داشتن یک دشمن بزرگ را برای قدرتمند شدن یک فرصت دانست و عنوان کرد: امروز که دشمن به ما نزدیک‌تر شده این فرصت برای سپاه به وجود آمده و قوای سپاه در راهبرد، عملیات و تاکتیک به حرکت درآمده است.
سلامی تصریح کرد: دشمنی مانند آمریکا هرگز از توجه و تمرکز ما خارج نمی‌شود و تا زمانی که دشمنی با این خوی ظالمانه قصد دارد خود را جهانی معرفی کند؛ طبیعی است در برابر او بایستیم.
وی با بیان این‌که ما به دنبال جنگ نیستیم، اما از جنگ نمی‌هراسیم و آماده‌ایم، خاطرنشان کرد: دشمنان ما هم اراده جنگ ندارند، اما تفاوت ما با آنها این است که آنها از جنگ می‌ترسند و خط‌حد آنها جایی است که جانشان به خطر بیفتد و شکست دادن دشمنی با این ماهیت آسان است. وی در بخش دیگری از سخنان خود به انتصاب سردار فدوی و سردار نقدی به عنوان جانشین و معاون هماهنگ‌کننده سپاه اشاره کرد و گفت: افرادی که امروز منصوب شدند از جنگ آمده‌اند و بزرگ شده در میدان جهاد هستند. آقای فدوی تمام تلاشش شکست دادن آمریکایی‌ها در دریا بود و با قدرت عظیم و عجیبی که در دریا ساخت، آنها را تحقیر کرد. سردار نقدی نیز تمام دوران زندگی‌‌اش را در جهاد گذرانده و هر کجا مسلمانی نیاز به کمک داشته به یاری‌اش شتافته است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها