jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۴۹۰۲ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

درگیری مسلحانه پلیس شهرستان گرمی با حفاران غیرمجاز، منجر به شهادت یک پلیس و زخمی شدن دو مامور دیگر شد.سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل به سایت پلیس گفت: ساعت 21 و 35 دقیقه یکشنبه همزمان با درگیری اولیه ماموران پاسگاه مرزی پاشنور شهرستان گرمی با حفاران غیرمجاز و مجروح شدن یکی از مرزبانان و متواری شدن حفاران غیرمجاز به سمت شهرستان گرمی، تحقیقات پلیسی ادامه پیدا کرد.
وی افزود: به فاصله 90دقیقه از این حادثه، ماموران یگان امداد شهرستان گرمی هنگام گشتزنی در محله ا... درق، متوجه برخورد پژو 405 با تیر برق کنار جاده شدند و با حس انساندوستانه به کمک راننده و سرنشین خودرو رفتند اما این دو نفر به سوی ماموران رگبار بستند و راننده و سرنشین گشت انتظامی را زخمی کردند. در این درگیری مسلحانه، یکی از حفاران غیرمجاز به هلاکت رسید و همدست وی نیز زخمی شد. گروهبان یکم محمد محمودزاده به شهادت رسید و همچنین سرباز وظیفه فرماندهی انتظامی شهرستان گرمی که همراه وی بود زخمی و در بیمارستان بستری شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر