jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۴۹۰۲   ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

درگیری مسلحانه پلیس شهرستان گرمی با حفاران غیرمجاز، منجر به شهادت یک پلیس و زخمی شدن دو مامور دیگر شد.سردار هوشنگ حسینی، فرمانده انتظامی استان اردبیل به سایت پلیس گفت: ساعت 21 و 35 دقیقه یکشنبه همزمان با درگیری اولیه ماموران پاسگاه مرزی پاشنور شهرستان گرمی با حفاران غیرمجاز و مجروح شدن یکی از مرزبانان و متواری شدن حفاران غیرمجاز به سمت شهرستان گرمی، تحقیقات پلیسی ادامه پیدا کرد.
وی افزود: به فاصله 90دقیقه از این حادثه، ماموران یگان امداد شهرستان گرمی هنگام گشتزنی در محله ا... درق، متوجه برخورد پژو 405 با تیر برق کنار جاده شدند و با حس انساندوستانه به کمک راننده و سرنشین خودرو رفتند اما این دو نفر به سوی ماموران رگبار بستند و راننده و سرنشین گشت انتظامی را زخمی کردند. در این درگیری مسلحانه، یکی از حفاران غیرمجاز به هلاکت رسید و همدست وی نیز زخمی شد. گروهبان یکم محمد محمودزاده به شهادت رسید و همچنین سرباز وظیفه فرماندهی انتظامی شهرستان گرمی که همراه وی بود زخمی و در بیمارستان بستری شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها