jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۴۳۷۶   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

به گزارش روابط عمومی رادیو معارف، جواد عزتی‌پور مدیر گروه فرهنگ و جامعه در گفت‌وگویی از پخش برنامه «نان وخرما» در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: نان وخرما، ویژه‌برنامه افطارهای ماه مبارک رمضان از رادیو معارف است که هر افطار از ساعت 19 و 15 دقیقه تا اذان مغرب به استقبال لحظه‌های ناب و معنوی افطار روزه‌داران می‌رود.
مدیر گروه فرهنگ و جامعه همچنین افزود: در این برنامه نگاهی می‌شود به صفات پرهیزکاران و متقین از منظر امیرالمومنین امام علی علیه‌السلام در خطاب به همام _ از یاران شان _ و هر روز یکی از صفات متقین به سمع شنوندگان خواهد رسید. وی گفت: تهیه و سردبیری این برنامه را ابوالفضل سلیمانی و اجرای آن را رضا حبیبی به‌عهده دارد و کارشناسی، گزارش از سفره‌های افطار خانواده‌های شهدا و مناطق سیل‌زده، نمایش، روایت و ...
از جمله بخش‌های این برنامه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر