jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۴۳۳۳   ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کانال‌های هواداری و فعالیت‌شان در فوتبال ایران تبدیل به یک معضل شده است. این کانال‌ها در فوتبال ایران قدرت‌نمایی می‌کنند. خیلی وقت‌ها آنها هستند که تعیین می‌کنند باشگاه حتی چه تصمیمی بگیرد!

در گذشته باشگاه‌ها و مدیریت‌شان تصمیم‌گیرنده اصلی بودند، ولی همین حالا خیلی از مدیران اعتراف می‌کنند قدرت کانال‌های هواداری به قدری زیاد شده است که تصمیم‌گیرنده شده‌اند. این کانال‌ها بعضا به عناصری از فوتبال وصل هستند و شاید به همین خاطر بارها فوتبالی‌ها از این گفته‌اند که بعضی‌ها هزینه می‌کنند تا در فضای مجازی جو علیه‌شان باشد.
سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر که با این مسائل کم دست و پنجه نرم نکرده، در این باره می‌گوید: «متاسفانه الان کانال‌ها سوار باشگاه هستند، در حالی که باید برعکس این باشد. مدیران باشگاه‌ها باید قوی‌تر عمل کنند و این مسائل مدیریت شود.»
در همین حال وزارت ورزش هم اقدامات اساسی برای حل این معضل بزرگ فوتبال انجام داده است. این را محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش هم تایید می‌کند. او در این باره به جام‌جم می‌گوید: «از طریق پلیس فتا در این زمینه اقداماتی داشته‌ایم و این عزیزان قول همکاری نزدیک داده‌اند. ما هم خبر داریم این کانال‌ها واقعا مشکل‌ساز هستند و حتی فضای فوتبال را به تشنج می‌کشند.»
باید دید آیا بعضی از این کانال‌ها که واقعا در تشنج فضای فوتبال سهم دارند، تعطیل خواهند شد یا نه؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر