jamejamonline
استان ها خراسان رضوی کد خبر: ۱۲۰۴۱۹۴ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۷:۵۵

رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی از شرکت شیشه فلوت کاویان فریمان بازدید کرد.

بازدید رییس رسانه ملی از شرکت شیشه فلوت کاویان فریمان

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، دکتر علی عسکری با بازدید از بخش های مختلف این کارخانه در جریان وضعیت تولید محصول شیشه و آینه در بزرگترین کارخانه شیشه سازی شرق کشور قرار گرفت.

در این دیدار که نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس و جمعی از مدیران ارشد صنعتی فریمان دکتر علی عسکری را همراهی می‌کردند، مهندس صادقی مدیرعامل گروه شیشه صنعتی کاویان و مهندس تعقیبی مدیرعامل شهرک کاویان و جمعی از کارشناسان، مراحل مختلف وتولید محصول در این کارخانه را تشریح کردند و به سوالات رییس رسانه ملی پاسخ گفتند.

رییس سازمان صدا و سیما سپس به جمع صادرکنندگان و مدیران صنایع فریمان آمد و از نزدیک پای صحبت های آنان نشست.

در این نشست ابتدا نماینده مردم فریمان در مجلس به بیان مزیت ها و قابلیت های صنعتی و کشاورزی فریمان پرداخت و میزان جذب سرمایه گذاری در صنایع فریمان در سال 97 را در جایگاه نخست در بین شهرستان‌های استان عنوان کرد.

احسان قاضی زاده‌هاشمی‌با بیان اینکه فریمان قطب صنعتی و کشاورزی استان است، افزود: دسترسی به ریل، نزدیکی به فرودگاه مشهد و نزدیکی به جاده از مهم ترین مزیت های شهرک صنعتی کاویان است.
وی گفت: 67 درصد سرمایه گذاری‌های استان در سال 97 در فریمان بوده است و فقط در کارخانه شیشه هزار میلیارد دلار سرمایه گذاری انجام گرفته است.

وی با اشاره به صنایع بزرگ این شهرستان، ابراز امیدواری کرد: با عنایت دکتر علی عسکری، رسانه ملی بیش از گذشته به فرهنگ تولید و حمایت از محصولات داخلی بپردازد.

تعقیبی مدیرعامل شهرک صنعتی کاویان هم در این نشست گفت: این شهرک با 700 هکتار مساحت، وسیع ترین شهرک صنعتی استان است که فاز اول آن پایان یافته و همه زمین‌های فاز دوم به فروش رفته و زیرساخت های فاز سوم هم فراهم شده و تا انتهای 98 احتمالا به فروش و بهره برداری خواهد رسید

مدیرعامل کارخانه قند فریمان، مدیرعامل کارخانه کاغذسازی و جمعی دیگر از مدیران صنعتی این شهرستان به تشریح جایگاه صنایع خود و بیان مشکلات و دغدغه‌های خود پرداختند و حمایت و پشتیبانی رسانه ملی را از تولید داخلی و مبارزه با قاچاق کالا خواستار شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: