فرمانده انتظامی تهران:

دشمن به بهانه سیل در حال تفرقه‌ افکنی است

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: دشمن در حال حاضر به بهانه سیل در حال اختلاف و تفرقه‌افکنی بین مردم است.
کد خبر: ۱۲۰۱۷۴۳
دشمن به بهانه سیل در حال تفرقه‌ افکنی است

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در همایش نیمه شعبان که در راستای اعلام اتحاد و همدلی نیروهای مسلح در دفاع از انقلاب اسلامی و حمایت از سپاه پاسداران با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ناجا، ارتش و سپاه پاسداران و همچنین سرداران و مقامات کشوری و لشگری در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمن به دنبال بر هم زدن وحدت است و هر چقدر بتواند بین دستگاه‌های مختلف از جمله دولت و مردم و نیروهای مسلح و مردم تفرقه بیندازد، موفقیت بیشتری کسب کرده است.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان بخشی که در حال حاضر امنیت داخلی کشور را بر عهده دارد، این همایش را برای نشان دادن همدلی در نیروهای مسلح برگزار کرد.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت هدف از این همایش را اظهار همدلی و همنوایی نیروهای مسلح دانست و گفت: ما خط و خطوط دشمن را بهتر می شناسیم و باید بگوییم که نیروهای مسلح و امنیتی با مردم، جان در یک کالبد هستند و با اخوت، همدلی و همراهی به مردم خدمت می‌کنند.

وی گفت: دشمن در این روزها به بهانه سیل در حال اختلاف و تفرقه افکنی است اما ما نباید زحمات سپاهیان و ارتشیان دلاور و قهرمان را زیر سؤال ببریم چرا که نیروهای مسلح برای حفظ و حراست از نظام در کنار هم و در برابر دشمن ایستاده‌اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها