jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۱۳۳۳   ۲۷ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

امروزه آموزش به‌عنوان یکی از استراتژی‌های اصلی جهت سازگاری با شرایط تغییر به عنوان مزیت رقابتی سازمان‌ها قلمداد می‌شود و از این‌رو جایگاه و اهمیت راهبردی آن در بقا و توسعه سازمان غیرقابل‌انکار است. آموزش عامل مهمی در توسعه محسوب می‌شود که برنامه‌ریزی و اجرای شایسته آن می‌تواند نظر به اهداف و پیش‌بینی‌های انجام شده به افزایش بهره‌وری منجر شود. از این رو آموزش زیربنایی‌ترین اقدامی است که تحول را در سازمان‌ها پایه‌ریزی می‌کند.



کمیته آموزش چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو با توجه به سپهر رسانه‌ای حاکم بر فضای امروز جامعه و دشواری‌های تهیه و تولید برنامه‌های شنیداری تاثیرگذار و همچنین در نظر گرفتن آسیب‌شناسی برنامه‌سازی رادیو در انتخاب موضوعات، ضرورت تازگی موضوعات، دانش‌های نوین و ضرورت استفاده از ظرفیت‌های بین‌رشته‌ای، نشست‌های متنوعی را برای توانمندسازی برنامه‌سازان رادیو و آشنایی آنها با شیوه‌های نوین برنامه‌سازی و استفاده از تجربه‌های بین‌المللی با حضور استادان مجرب دیگر کشورها برنامه‌ریزی کرده است.
کنترل ذهن، اصالت مفهوم و کاربرد در علوم رسانه، آشنایی با کاربردهای فناوری اطلاعات در برنامه‌سازی رادیویی، مینی‌فیچر، PSA، یوجی‌سی/ برنامه‌سازی براساس محتوای کاربران، ایده جذاب یا قالب مناسب، رادیو و رسانه‌های دیجیتال، مستند رادیویی، Docudrama، پادکست و برنامه شخصیت‌محور از مهم‌ترین نشست‌های کمیته آموزش در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیوست.
به منظور نقد و بررسی آثار ارسال شده به جشنواره در بخش داخلی، نشستی با حضور داوران این بخش و برنامه‌سازان منتخب و مدیران گروه‌های برنامه‌ساز، برنامه‌ریزی شده است. در بخش انتقال تجربه کمیته آموزش، نشست مشترکی را برای تبادل‌نظر بین برنامه‌سازان منتخب جشنواره در بخش داخلی و برنامه‌سازان منتخب بخش بین‌الملل جشنواره تدارک دیده است.
کمیته آموزش چهاردهمین جشنواره بین‌المللی رادیو تلاش دارد با برگزاری نشست‌های برنامه‌ریزی شده گام موثری را در افزایش سواد رسانه‌ای برنامه‌سازان و رشد کیفی برنامه‌های معاونت صدا بردارد.

حامد خزایی

رئیس کمیته آموزش جشنواره بین‌المللی رادیو

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
جلوه‌ اقتدار ملی

جلوه‌ اقتدار ملی

درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 و مشارکت مردم در آن باید چند نکته را مورد توجه قرار داد.

ایستگاه آخر مناظره

ایستگاه آخر مناظره

مناظره‌ های انتخاباتی ریاست‌جمهوری به بخش جدایی‌ناپذیر از رقابت‌ ها تبدیل شده‌است.

بازار دارو بیمار است

بازار دارو بیمار است

چالش‌های زیادی در صنعت داروسازی کشور وجود دارد. چالش مهم این روزها اما کمبود دارو است.

گفتگو

بیشتر
معروف، بزرگتر ماست

صابر کاظمی، ملی‌پوش والیبال در گفت‌وگو با جام‌جم: آرزوی هر بازیکنی هست که شاگرد آلکنو باشد

معروف، بزرگتر ماست

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر