jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۰۴۰۱   ۲۲ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نماینده کارگران در شورای عالی کار با اشاره به آخرین وضعیت حق مسکن کارگران گفت: نحوه اجرای این مصوبه به مصوبه هیات دولت بستگی دارد. ما تأکید داریم تا پایان فروردین‌ماه حق مسکن کارگران تصویب و در حقوق فروردین‌ماه آنها اجرایی شود.

علی خدایی، نماینده کارگران در شورای عالی کار در گفت‌وگو با تسنیم، درباره آخرین وضعیت حق مسکن کارگران گفت: در بهمن‌ماه این مصوبه به هیات دولت رفته است. در جلسه اول هیات دولت در سال 98 موضوعات درباره سیل مورد بررسی قرار گرفت. از آنجا که ما هم معتقد هستیم دولت باید به بحث سیل‌زدگان توجه کند، پیگیری نکردیم تا رسیدگی به موضوع سیل در حد کلان صورت گیرد.
وی ادامه داد: اما در جلسات بعدی حتماً بحث تصویب حق مسکن کارگران را پیگیری خواهیم کرد. به اعتقاد من در جلسات بعدی هیات دولت بحث حق مسکن کارگران باید تعیین تکلیف شود. تلاش ما این است که این مصوبه تا پایان فروردین‌ماه تصویب شود. بنابراین پیگیری‌ها را حتماً آغاز می‌کنیم. نماینده کارگران در شورای عالی کار بیان کرد: نحوه اجرای این مصوبه به مصوبه هیات دولت بستگی دارد. ما تأکید داریم تا پایان فروردین‌ماه حق مسکن کارگران تصویب و در حقوق فروردین‌ماه آنها اجرایی شود. به گزارش تسنیم، در نشست شورای عالی کار در اول بهمن‌ماه سال گذشته مقرر شد حق مسکن کارگران به میزان 60 هزار تومان افزایش یافته و به صد هزار تومان برسد. این مصوبه برای اجرایی شدن نیاز به تأیید هیات وزیران دارد اما از بهمن‌ماه تاکنون هنوز در هیات وزیران بررسی و تصویب نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر