jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۹۹۹۹۷   ۲۰ فروردين ۱۳۹۸  |  ۱۲:۴۱

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: ۳۷ درصد تصادفات نوروز امسال به دلیل عدم توجه راننده به جلو رخ داده است.

«عدم توجه به جلو» عامل اصلی تصادفات نوروزی تهران

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ احسان مومنی، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: عدم توجه به جلو، عدم رعایت حق تقدم و سرعت غیر مجاز از عوامل اصلی تصادفات نوروز ۹۸ پایتخت هستند.

مومنی اضافه کرد: ۳۷ درصد تصادفات شهر تهران در نوروز ۱۳۹۸ به دلیل عدم توجه به جلو و حواس پرتی راننده است که مهم‌ترین عامل حواس پرتی راننده نیز استفاده از تلفن همراه حین رانندگی است.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور گفت: به تمامی رانندگان پایتخت توصیه می‌گردد در هنگام رانندگی توجه کامل به مقابل خود را داشته باشند و با تمرکز و آرامش برانند همچنین از هرگونه اقدامی که سبب حواس پرتی می‌گردد پرهیز کنند تا در سال جاری شاهد کاهش تصادفات باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر