Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۱۱۹۹۲۱۲ ۱۶ فروردين ۱۳۹۸  |  ۱۱:۱۵

خبرگزاری رویترز گزارش داد بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از مکانی در جنوب غرب تهران که نخست وزیر رژِیم صهیونیستی مدعی شده بود «انبار اتمی» است، بازدید کرده اند.

بازدید بازرسان آژانس از انبار اتمی ادعایی نتانیاهو در تورقوزآباد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، رویترز گزارش داد یک منبع آگاه در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: بازرسان این سازمان از انبار اتمی مورد ادعای «بنیامین نتانیاهو» در منطقه تورقوز آباد بازدید کرده اند.

رویترز به نقل از یک مقام ایرانی نیز نوشت: ما چیزی برای پنهان کردن نداریم و هر نوع دسترسی داده شده به آژانس در چارچوب مقررات و قواعد بوده است.

نخست وزیر رژِیم صهیونیستی در سخنرانی خود در سازمان ملل مدعی شد که در محله تورقوز آباد واقع در جنوب غرب تهران، یک انبار سری اتمی وجود دارد و او برای نخستین بار این واقعیت! را فاش می‌کند.

این سخنان مضحک دستمایه شوخی روزنامه نگاران و فعالان شبکه‌های مجازی شد و در تیترهای اول روزنامه‌ها نیز با همان رویکرد طنز مورد استفاده قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
والدین نگران و مدیران مستاصل

والدین نگران و مدیران مستاصل

شیوه تصمیم‌گیری درباره نحوه بازگشایی مدارس در سال‌ تحصیلی جدید و البته نوع ابلاغ این تصمیم نشان داد مسؤولان دولتی اصولا خودشان در این زمینه دچار سردرگمی بودند و سوال بزرگی که مطرح می‌شود، این است دولتی که نمی‌تواند درباره نحوه آغاز سال‌تحصیلی تصمیم بگیرد، چگونه می‌تواند برای مسائل مهم‌تر کشور تصمیم‌گیری کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر