jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۱۱۹۹۲۱۲ ۱۶ فروردين ۱۳۹۸  |  ۱۱:۱۵

خبرگزاری رویترز گزارش داد بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از مکانی در جنوب غرب تهران که نخست وزیر رژِیم صهیونیستی مدعی شده بود «انبار اتمی» است، بازدید کرده اند.

بازدید بازرسان آژانس از انبار اتمی ادعایی نتانیاهو در تورقوزآباد

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، رویترز گزارش داد یک منبع آگاه در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: بازرسان این سازمان از انبار اتمی مورد ادعای «بنیامین نتانیاهو» در منطقه تورقوز آباد بازدید کرده اند.

رویترز به نقل از یک مقام ایرانی نیز نوشت: ما چیزی برای پنهان کردن نداریم و هر نوع دسترسی داده شده به آژانس در چارچوب مقررات و قواعد بوده است.

نخست وزیر رژِیم صهیونیستی در سخنرانی خود در سازمان ملل مدعی شد که در محله تورقوز آباد واقع در جنوب غرب تهران، یک انبار سری اتمی وجود دارد و او برای نخستین بار این واقعیت! را فاش می‌کند.

این سخنان مضحک دستمایه شوخی روزنامه نگاران و فعالان شبکه‌های مجازی شد و در تیترهای اول روزنامه‌ها نیز با همان رویکرد طنز مورد استفاده قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر