jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۱۹۸۹۱۰   ۱۰ فروردين ۱۳۹۸  |  ۱۲:۱۰

ازدواج فوق ستاره سینمای هالیوود فقط چهار روز دوام آورد!

دعوای جنجالی هنرپیشه سرشناس با همسرش در انظار عمومی‌(عکس)

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از The Blast، طلاق مرسوم ترین و عادی ترین اتفاق در هالیوود است. اکثر هنرپیشه ها و افراد مرتبط با هالیوود زندگی های شخصی ناموفقی دارند و به ندرت اتفاق می افتد که هالیوودی زندگی خانوادگی موفقی داشته باشد و کارشان به طلاق نکشد.

طلاق های هالیوودی بسیار زیاد هستند اما مواردی هم وجود دارد که ازدواج چهره های سرشناس سینمای هالیوود بین 2 تا چهار روز دوام می آورد.

همانند بریتنی اسپیرز که 15 سال پیش فقط 48 ساعت ازدواجش دوام آورد و حالا نیکلاس کیج هنرپیشه سرشناس هالیوودی که شنبه هفته گذشته ازدواج کرد و فقط چهار روز با همسرش جدیدش یعنی اریکا کویکه زندگی کرد!

نیکلاس کیج در اقدام جنجالی درست ۴ روز پس از ازدواج در لاس‌وگاس به دادگاه مراجعه و درخواست فسخ ازدواج و جدایی کرد.

این بازیگر مدعی است که هنگام ازدواج با اریکا کویکا در لاس‌وگاس آنقدر مشروبات الکلی مصرف کرده بود که تقریبا هوشیاری نداشت.

به این ترتیب چهارمین ازدواج نیکلاس کیج خیلی زود به پایان راه رسید. کیج پیش از این ازدواج جنجالی، سه بار زندگی مشترک را با پاتریشیا آرکت، لیزا ماری‌ پریسلی و آلیس کیم تجربه کرده بود که همه آن‌ها پس از چند سال به طلاق ختم شد.

کیج چهار روز پس از ازدواجش در لاس وگاس با همسرش در حال مشاجره شدیدی دیده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر