jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۱۱۹۸۹۱۰ ۱۰ فروردين ۱۳۹۸  |  ۱۲:۱۰

ازدواج فوق ستاره سینمای هالیوود فقط چهار روز دوام آورد!

دعوای جنجالی هنرپیشه سرشناس با همسرش در انظار عمومی‌(عکس)

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از The Blast، طلاق مرسوم ترین و عادی ترین اتفاق در هالیوود است. اکثر هنرپیشه ها و افراد مرتبط با هالیوود زندگی های شخصی ناموفقی دارند و به ندرت اتفاق می افتد که هالیوودی زندگی خانوادگی موفقی داشته باشد و کارشان به طلاق نکشد.

طلاق های هالیوودی بسیار زیاد هستند اما مواردی هم وجود دارد که ازدواج چهره های سرشناس سینمای هالیوود بین 2 تا چهار روز دوام می آورد.

همانند بریتنی اسپیرز که 15 سال پیش فقط 48 ساعت ازدواجش دوام آورد و حالا نیکلاس کیج هنرپیشه سرشناس هالیوودی که شنبه هفته گذشته ازدواج کرد و فقط چهار روز با همسرش جدیدش یعنی اریکا کویکه زندگی کرد!

نیکلاس کیج در اقدام جنجالی درست ۴ روز پس از ازدواج در لاس‌وگاس به دادگاه مراجعه و درخواست فسخ ازدواج و جدایی کرد.

این بازیگر مدعی است که هنگام ازدواج با اریکا کویکا در لاس‌وگاس آنقدر مشروبات الکلی مصرف کرده بود که تقریبا هوشیاری نداشت.

به این ترتیب چهارمین ازدواج نیکلاس کیج خیلی زود به پایان راه رسید. کیج پیش از این ازدواج جنجالی، سه بار زندگی مشترک را با پاتریشیا آرکت، لیزا ماری‌ پریسلی و آلیس کیم تجربه کرده بود که همه آن‌ها پس از چند سال به طلاق ختم شد.

کیج چهار روز پس از ازدواجش در لاس وگاس با همسرش در حال مشاجره شدیدی دیده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر