jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۷۰۸۵ ۰۶ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل امور حرفه‌آموزی و کاریابی کمیته امداد از ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای برای ۶۹ هزار و ۴۹۶ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در شش ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: این آموزش‌ها با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و ...ارائه می‌شود.

به گزارش جام‌جم، مهرعلی حق‌گویان افزود: برای جذب مددجویان تحت حمایت این نهاد برای اشتغال در بنگاه‌های اقتصادی، ارتباط با کار‌فرمایان و صاحبان صنایع که درسطح شهرک‌های صنعتی فعالیت می‌کنند در دستور کار این اداره‌کل قرار دارد.
وی عنوان کرد: با اجرای برنامه کاریابی برای مددجویان این نهاد، در شش ماهه نخست سال جاری زمینه برقراری ارتباط مستقیم 7754مددجوی تحت حمایت با کارفرمایان شهرک‌های صنعتی و دیگر مراکز و موسسات کاریابی که نیازمند نیروی کار هستند، فراهم شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر