jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۶۰۷۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تردیدی در مورد دوستی بین ایران و عراق وجود ندارد، گفت: برخی کشورها به دنبال فتنه وارد کردن در این زمینه هستند که باید تلاش کنیم مانع تحقق آن شویم. به گزارش خانه ملت، علی لاریجانی در دیدار محمد حلبوسی، رئیس مجلس عراق با اشاره به مواضع و عزم راسخ عراق در مخالفت با تحریم‌های اعمال شده علیه ایران، تاکید کرد: این کار شیطنت‌آمیز است که از وقتی آقای ترامپ و بولتون سرکار آمده‌اند، انجام شده است و آنها فقط با ما نیست که این‌گونه عمل می‌کنند بلکه با همه در جنگ هستند. علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی هم در دیدار رئیس پارلمان عراق گفت: آمریکا در مواقع بحران نه‌تنها حاضر نیست از مردم و دولت‌ها در برابر عناصر تروریست دفاع کند، بلکه تمام ظرفیت‌های تسلیحاتی و اطلاعاتی خود را برای مدیریت تروریسم و استفاده ابزاری از آن به خدمت می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر