jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۴۹۷۷ ۰۹ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

آن‌طور که مهر گزارش داده، سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درخصوص استفاده از سیگار و مشروبات الکلی در فیلم‌های جشنواره فجر گفت: من فیلم‌ها را ندیدم و در این مورد اغراق شده و به من چنین گزارشی نشده است.

او افزود: باید مراقبت‌های بیشتری در این زمینه صورت گیرد.
«تیغ و ترمه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد از جمله فیلم‌های به نمایش درآمده در جشنواره سی و هفتم است که بنا بر گفته بیشتر منتقدان بدتر از ضعیف بود و در آن شخصیتی به نام عمو جهان (با بازی هومن برق‌نورد) یک مشروب خور قدر بود که در خانه‌اش ویترینی از انواع و اقسام مشروبات الکلی
وجود داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر