jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۴۶۴۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما گفت: جوانان مخاطبان اصلی رادیو زیارت هستند، بنابراین باید گرایشات و نیازهای آنان را شناخت و آنها را در برنامه‌سازی مشارکت داد.

به گزارش جام‌جم، علی دارابی در مراسم اولین سالگرد افتتاح رادیو زیارت که در مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: آگاهی‌بخشی و معرفت‌افزایی، ترویج و توسعه گفتمان اسلام ناب محمدی و ارتقای سطح معنوی و نشر و رشد معارف دینی با محوریت، اهل‌بیت(ع) بویژه حضرت امام رضا(ع) و ارتقای فرهنگ رضوی، از دیگر اهداف راه‌اندازی این رادیو به‌شمار می‌روند. معاون امور استان‌های رسانه ملی اضافه کرد: رادیو زیارت رادیو وحدت و اتحاد و اخوت مسلمانان است و نشر هرگونه مطالب خلاف وحدت، تناقض آشکار با فلسفه وجودی رادیو دارد؛ رادیو زیارت باید الگوی عملی و رفتاری وحدت و نیز زیارت با معرفت علوی و شیعی را معرفی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر