فدراسیون فوتبال درباره درخواست صدور مجوز ITC برای بازیکن استقلال اعلام کرد که روند کار صدور ITC در چارچوب قانون و با تأیید فیفا انجام شد.
کد خبر: ۱۱۹۲۷۸۶
توضیح فدراسیون فوتبال درباره صدور مجوز ITC برای بازیکن استقلال

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، طبق اعلام دپارتمان بین‌الملل فدراسیون فوتبال صدور مجوز ITC برای آیاندا پاتوسی، بازیکن تیم استقلال در چارچوب قانون و مقررات پس از دریافت استعلام‌های لازم و با تأیید فیفا انجام شد.

دپارتمان بین‌الملل فدراسیون در مورد مراحل درخواست صدور مجوز بازی (ITC) آیاندا پاتوسی، بازیکن تبعه کشور آفریقای جنوبی باشگاه استقلال نتیجه درخواست صدور مجوز را به شرح ذیل اعلام کرد:

ماده 8.1.2 از پیوست سه آیین‌نامه وضعیت نقل‌وانتقالات بازیکنان صراحتاً اعلام می‌کند:

«در دیرترین حالت ممکن، ITC باید توسط فدراسیون جدید در TMS و در آخرین روز از پنجره نقل‌وانتقالاتی فدراسیون جدید درخواست گردد».

با توجه به اینکه درخواست ITC توسط فدراسیون فوتبال ایران در ساعت 23:21 روز شنبه مورخ 13 بهمن ماه 1397 (آخرین روز نقل‌وانتقالات میان فصل) ثبت شده، سایر مراحل باقیمانده از روند کار ITC شامل صدور توسط فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی و وصول توسط فدراسیون فوتبال ایران در چارچوب قوانین و مقررات سازمان لیگ و بر اساس نتایج حاصل از استعلام‌های دریافتی و با توجه به تأییدیه‌های دریافتی از فیفا انجام شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها