Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۹۲۷۶۳ ۳۰ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۱:۴۰

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد که داربی نوروز ۹۸ لغو نشده است.

تکذیب لغو داربی نوروز ۹۸/ فتاحی: استقلال یک پیشنهاد خنده‌دار داد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا‌،‌ سعید فتاحی، درباره خبر مخالفت شورای تامین با برگزاری داربی در دهم فروردین، اظهار کرد: من نمی‌دانم این خبر را از کجا آمده است. مسائل امنیتی چیزی نیست که تیتر روزنامه‌ها شود به همین خاطر این موضوع را پیگیری می‌کنیم. ما فقط یک جلسه درباره بلیت‌فروشی داشتیم و دوستان نظرات‌شان را دادند. هیچ نامه‌ای از سوی شورای تامین مبنی بر لغو داربی عید به ما داده نشده است و به همین دلیل این موضوع صحت ندارد.

او افزود: دوستان پیشنهادات مختلف دادند که باشگاه‌ استقلال هم یک پیشنهاد خنده‌دار ارائه کرد که گفتند ابتدا هفته بیست و پنجم و سپس هفته بیست و سوم را برگزار کنیم که خنده‌دار است. آقای مباشری این پیشنهاد را دادند. درصورتی که ما اعلام کردیم که ۳۰ هفته لیگ را دو، سه ماه پیش از شروع لیگ برنامه‌ریزی کردیم و بعدا طبق قرعه مشخص شد که هفته بیست و سوم، استقلال و پرسپولیس با هم بازی دارند. خصوصا امسال که تقویم فشرده‌ای به خاطر لیگ قهرمانان داریم نمی‌توانیم بازی را لغو کنیم چون نمی‌توانیم در تاریخ دیگری برگزار کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اظهارات یحیی گل‌محمدی پس از حذف از جام حذفی مبنی بر این که برنامه‌ریزی لیگ برتر بودار است، بیان کرد: ما دیگر عادت کردیم. الان هر تیمی که می‌بازد اول به داور اعتراض می‌کند. الان متوجه شدیم دیواری کوتاه تر از فتاحی و سازمان لیگ پیدا نمی‌کنند. این برنامه‌ریزی برای امروز نیست. این برنامه‌ریزی اواخر بهمن، اوایل اسفند به باشگاه‌ها اعلام شد و دو، سه بار تغییر کرد و بالاخره تصویب شد. الان دیوار کوتاه‌تر از داور پیدا کردند که سازمان لیگ است. گل‌محمدی از دوستان خوب بنده است. فکر می‌کنم بعد از فشار باخت چنین مسائلی را مطرح کردند. ما سعی می‌کنیم بازی‌ها را پنج‌شنبه و جمعه برگزار کنیم. خود پدیده به ما گفتند که بازی را جمعه برگزار کنیم تا تماشاگران به ورزشگاه بیایند. امسال یکی از نقاط قوت ما حضور تماشاگران است. امسال برای بازی‌های پدیده و ماشین‌سازی تماشاگران زیادی به ورزشگاه می‌آیند و تیم‌های پرطرفداری مانند، صنعت نفت، استقلال، پرسپولیس و... تماشاگران‌شان را دارند. فقط تیم‌هایی مانند سایپا، استقلال خوزستان و پیکان تماشاگران کمی دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر