نگاهی به رفتارهای ناهنجارانه برخی از سلبریتی‏های ورزشی؛

می‌تازم چون سلبریتی‎ام!

سنگربان پیشین استقلال این روزها با بیماری بسیار سختی دست و پنجه نرم می کند.
کد خبر: ۱۱۹۲۶۳۱
جدال دروازه‎بان پیشین استقلال با تومور مغزی

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرورزشی نوشت: دروازه‌بان اسبق استقلال در سکوت خبری پیگیر درمان بیماری‌اش شده و بی‌سر و صدا مراحل شیمی‌درمانی و پرتودرمانی را پشت سر گذاشته و حالا منتظر نتیجه معاینات جدید است.

مسعود قاسمی مدتی است در محافل فوتبالی آفتابی نمی‌شود. البته او همیشه عادت داشت دور از حواشی باشد، اما هر از گاهی به تماشای بازی استقلال می‌رفت یا با رسانه‌ها درباره تیم خودش حرف می‌زد، اما این بار ۳ ماهی از او خبری نبود تا این‌که خبر عجیبی درباره‌اش شنیدیم.
دیروز شنیدیم دروازه‌بان اسبق استقلال، پاییز امسال به طرز مرموز و ناگهانی مبتلا به بیماری شده و بعد از مراجعه به پزشک مشخص شده تومور مغزی دارد. قاسمی در سکوت خبری پیگیر درمان بیماری‌اش شده و بی‌سر و صدا مراحل شیمی‌درمانی و پرتودرمانی را پشت سر گذاشته و حالا منتظر نتیجه معاینات جدید است.
باور این خبر کمی سخت بود. آخرین بار قاسمی را سرحال و قبراق دیده بودیم و مدتی از او خبر نداشتیم. دیروز با مسعود تماس گرفتیم و دعا می‌کردیم این خبر را تکذیب کند، اما متأسفانه قاسمی با تأیید این خبر به خبرورزشی گفت: «۳ ماه پیش بود که دکتر گفت تومور مغزی داری، شوکه شدم، اما بعدش توکل کردم به خدا و مراحل درمان را پشت سر گذاشتم. پرتودرمانی، شیمی‌درمانی و برنامه‌های درمانی دیگر انجام شده و بقیه‌اش با خداست. راضی‌ام به رضای او...»
وقتی از قاسمی پرسیدیم، پس چرا بی‌خبر؟! جواب داد: «خبر خوبی نبود که بخواهم به دوستانم بگویم و همه را نگران کنم. خدا را شکر، دوستان خوبم کنارم بودند.»
احتمالاً استقلالی‌ها هم مثل ما از بیماری مسعود قاسمی بی‌خبر بودند. با مسعود قرار گذاشتیم طی روزهای آینده، بعد از انجام آزمایش‌های مجدد و معاینه دوباره به خبرورزشی بیاید. برای او آرزوی سلامتی می‌کنیم و امیدواریم باشگاه‌ها هر از گاهی سراغی از پیشکسوتان خود بگیرند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها