jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۲۲۶۹ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

سعید مظفری گفت: با برگزاری جشنواره می‌توان در میان جوانان با‌استعداد انگیزه ایجاد کرد تا به درجه پیشکسوتان برسند.
به گزارش جام‌جم، سعید مظفری، دوبلور پیشکسوت در‌خصوص اضافه شدن بخش دوبله به جشنواره و تاثیرات آن بیان کرد: اضافه شدن بخش دوبلاژ اتفاق خوبی است، اما امیدواریم این روند ادامه‌دار باشد و به این حرفه که بسیار کار سختی است، بپردازند. حس می‌کنم اتفاقات خوبی برای دوبله در راه است. با برگزاری جشنواره می‌توان در میان جوانان با‌استعداد انگیزه ایجاد کرد تا به درجه پیشکسوتان برسند؛ باید به این بخش اهمیت داده شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر