jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۲۰۵۹ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس رسانه ملی با تقدیر از مقاومت 11 روزه مرضیه‌هاشمی‌ گوینده، خبرنگار و مستندساز شبکه پرس‌تی‌وی که در بند آمریکایی‌ها قرار داشت، گفت: مقاومت و ایستادگی خانم‌هاشمی نشأت گرفته از فرهنگ غنی انقلاب اسلامی است که 40 سال یک‌تنه در مقابل به اصطلاح قدرت‌های جهانی ایستاده است و به پیش می‌رود .

به گزارش روابط‌عمومی رسانه ملی، مرضیه‌هاشمی‌که دیروز برای نخستین بار بعد از آزادی‌اش مقابل دوربین پرس‌تی‌وی رفت و از خیابان آزادی راهپیمایی 22 بهمن امسال را برای اقصی نقاط دنیا گزارش کرد امروز مهمان شورای معاونان سازمان صدا و سیما شد و مورد تقدیر رئیس و دیگر مسؤولان رسانه ملی قرار گرفت.
دکتر علی‌عسکری در مراسم قدردانی از این مجری و مستندساز شبکه پرس‌تی‌وی با بیان این‌که دشمن در دستگیری مرضیه‌هاشمی خیالات شومی در سر داشت و براساس برنامه‌ریزی اقدام کرده بود، گفت: به خواست خدا دشمن نتوانست در سکوت کامل برنامه‌هایش را پیش ببرد و به مدد تلاش‌های همکاران رسانه‌ای چه در سازمان صداوسیما، چه در دیگر رسانه‌ها و همچنین با هماهنگی و همصدایی مسؤولان این موضوع در سطح جهانی مطرح و دشمن در مقابل افکار عمومی مجبور به آزادی این بانوی مقاوم شد.
رئیس سازمان صداوسیما روشنگری شجاعانه مرضیه ‌هاشمی در قلب آمریکا را ستایش کرد و افزود: شما با این حرکت خود نشان دادید که چگونه می‌توان با اعتقاد سختی‌ها را تحمل کرد، به هدف رسید و همچنان به پیش رفت.
رئیس رسانه ملی همچنین از حضور مرضیه‌ هاشمی‌ برای روایت راهپیمایی 22 بهمن امسال از میان مردم در خیابان آزادی تقدیر کرد و گفت: حضور شما به عنوان کسی که مقاومت و ایستادگی‌اش زبانزد مردم شده است در میان خود این مردم در سالروز پیروزی انقلاب‌شان بسیار دلگرم کننده و موثر بود.
دکتر علی‌عسکری از همه بخش‌های سازمان و همکاران رسانه ملی برای انعکاس عظمت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال قدردانی کرد و افزود: این درست است که ما در رسانه ملی از مدت‌ها قبل برای نشان دادن اهمیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برنامه‌ریزی کرده بودیم و برنامه‌های اثرگذار بسیاری داشتیم اما بدانیم که مردم به عشق انقلاب اسلامی، رهبری عزیز و کشورشان هوشیارانه به میدان آمدند .
دکتر جبلی معاون برون‌مرزی رسانه ملی نیز در این نشست با قدردانی از رئیس سازمان برای حمایت همه‌جانبه از مرضیه ‌هاشمی و پیگیری آزادی او گفت: صداوسیمای جمهوری اسلامی در همه بخش‌ها از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی سراسری تا شبکه‌های استانی و همین‌طور همه شبکه‌های برون مرزی به مدت 11 روز این واقعه را پوشش بی‌نظیری دادند که به لطف خدا به آزادی این گوینده انقلابی و فعال رسانه ملی ختم شد.
وی با بیان این‌که این اثرگذاری نمایانگر ظرفیت بالای رسانه ملی در تأثیر بر افکارعمومی جهان بود گفت: این موج رسانه‌ای تجربه‌ای موفق برای کشف ظرفیت‌های رسانه‌ای ما بود و نشان داد این ظرفیت بی‌انتها است.
مرضیه‌هاشمی نیز با ابراز خرسندی از این‌که پیش از راهپیمایی 22بهمن توانسته به ایران بازگردد از رسانه ملی و تلاش‌های آن قدردانی کرد.
وی با اشاره به اثرگذاری جریان‌سازی رسانه ملی برای آزادی‌اش از زندان آمریکایی‌ها گفت: ما ظرفیت‌های بالایی داریم و می‌توانیم با تکیه بر این ظرفیت‌ها در مقابل دشمن، با پشتوانه
40 ساله مقاومت خود بایستیم و از این اعتماد برای روشن کردن حقیقت برای مردم حقیقت‌جوی دنیا بهره ببریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر