jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۱۷۷۸ ۱۳ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

دو داور بین‌المللی فوتسال زنان ایران با دریافت ابلاغ قضاوت در رقابت جام ملت‌های اروپا به پرتغال خواهند رفت. زری‌فتحی و گلاره ناظمی دو داور بین‌المللی فوتسال زنان ایران و آسیا حالا در آستانه یک تجربه و اتفاق فوق‌العاده در زندگی حرفه‌ای خود هستند.

دیروز خبر رسید این دو داور ابلاغ حضور و قضاوت در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا را به‌دست آورده‌اند. زری فتحی، داور بین‌المللی فوتسال زنان که رقابت‌های دانشجویان جهان را نیز قضاوت کرده بود در کنار گلاره ناظمی که فینال المپیک جوانان در آرژانتین را سوت‌زده بود، بهمن در رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال زنان در اروپا قضاوت خواهند کرد. زری فتحی معلم ورزش مدرسه ابتدایی در شهر شیراز است و در خانواده‌ای فوتبالی بزرگ شده و برادرش بازیکن تیم فجرسپاسی بود. گلاره ناظمی نیز در خانواده‌ای ورزشی بزرگ شده و برادرش کوپال ناظمی در لیگ برتر فوتبال قضاوت می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر