jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۰۷۶۴   ۱۸ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

شناسایی خانواده‌ها و فرآیند توزیع بسته حمایتی همچنان مورد اعتراض جاماندگان این بسته‌هاست و این مشمولان بین مسؤولان امر پاسکاری می‌شوند.

به گزارش تسنیم، نحوه توزیع بسته‌های حمایتی به خانواده‌های مشمول این طرح و فرآیند ناقص و معیوب توزیع این بسته‌ها، گلایه‌های شدید مشمولان دریافت این بسته‌ها که از دریافت آن محروم شده‌اند را در پی داشته است.
اگرچه مسؤولان دولتی در حوزه‌های مختلف بارها از عزم جدی دولت برای حمایت از اقشار متوسط و ضعیف جامعه گفته‌اند، اما عملکرد صورت گرفته در این بخش حکایت دیگری دارد؛ نکته جالب این‌که مسؤولان به جای پاسخگویی دقیق و به‌موقع به معترضان، با پاسکاری خانواده‌ها بین وزارت رفاه و سازمان تأمین اجتماعی عملا سعی دارند این بار را از دوش خود بردارند!
اگرچه به گفته مسؤولان دولت، توزیع مرحله اول بسته‌های حمایتی به پایان رسیده است، اما هنوز تعداد قابل‌توجهی از خانواده‌ها بسته حمایتی خود را دریافت نکرده‌اند و پیگیری‌های آنها نیز برای این موضوع راه به جایی نبرده است.
در حالی که متولی توزیع این بسته‌ها وزارت رفاه است مسؤولان رفاهی این وزارتخانه در این زمینه پاسخگوی خبرنگاران نیستند و ظاهرا قرار نیست افراد جامانده از بسته‌های حمایتی از این بسته‌ها بهره‌مند شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

دکتر سیدعلیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه مهمی به دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چند نکته مهم و اساسی در زمینه واکسن و ایمن‌سازی جامعه علیه ویروس کرونا متذکر شدند. در این نامه به موارد مهمی در خصوص خرید واکسن و فرآیند واکسیناسیون اشاره شده است که به نظر می‌رسد باید مورد توجه دولت و نظام سلامت قرار گیرد.

بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر