jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۹۰۶۸۰   ۱۷ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۴:۴۶

فدراسیون فوتبال ایران در راستای گسترش همکاری‌های بین‌المللی، تفاهم‌نامه خواهرخواندگی را با فدراسیون‌های قطر و چین امضا کرد.

امضای تفاهم‌نامه خواهرخواندگی فدراسیون فوتبال ایران با قطر و چین

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم،‌ فدراسیون فوتبال ایران در راستای گسترش همکاری‌های بین‌المللی و استفاده حداکثری از ظرفیت ارتباطات برون مرزی تفاهم‌نامه خواهرخواندگی با فدراسیون‌های فوتبال قطر و چین منعقد کرد.

با توجه به جایگاه ویژه فوتبال ایران در قاره آسیا و در ادامه تعاملات مشترک، فدراسیون فوتبال ایران تفاهم‌نامه‌های خواهرخواندگی با دو فدراسیون فوتبال چین و قطر به امضا رسانده که می‌تواند زمینه‌ساز همکاری‌های تأثیرگذار همچنین ایجاد بسترهای مناسب برای تیم‌های ملی فوتبال ایران در رده‌های مختلف باشد.

براین اساس در راستای گسترش همکاری‌ها کلیه تیم‌های ملی فوتبال ایران می‌توانند از ظرفیت‌های قابل توجه از جمله امکانات اقامتی، اردوهای آماده‌سازی، بازی‌های تدارکاتی و همچنین تورنمنت‌های دوستانه در سطوح مختلف استفاده کنند. این‌گونه همکاری‌ها از سویی موجب بالا رفتن کیفیت برنامه‌های آماده‌سازی تیم‌های ملی خواهد شد و از سوی دیگر صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ها در بخش آماده‌سازی تیم‌ها را به همراه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر