Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۱۸۹۷۲۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۳:۴۱

انتقال گران قیمت سردار آزمون از روبین کازان به زنیت سن پترزبورگ روسیه باعث شد تا او در جمع سه بازیکن گران‌قیمت فوتبال آسیا قرار بگیرد.

جهانبخش و آزمون، دومین و سومین بازیکنان گران قیمت آسیا

به گزارش جام جم آنلاین ‌، سردار به تازگی از تیم روبین کازان به زنیت سن پترزبورگ انتقال یافته است.

با انتقال ۱۲ میلیون یورویی به زنیت سن‌پطرزبورگ سردار آزمون به سومین بازیکن گران‌قیمت حال حاضر آسیا در فوتبال اروپا تبدیل شد. بنا به نوشته چمپیونات روسیه سردار با قرارداد جدیدی که با زنیت به امضا رساند بعد از سون هیونگ‌مین کره‌ای در تاتنهام با ارزش ۴۶ میلیون یورو و علیرضا جهانبخش در برایتون با ۲۰ میلیون یورو به سومین بازیکن ارزشمند و گران‌قیمت آسیا در سال ۲۰۱۹ تبدیل شد. نکته جالب به اشاره چمپیونات به دستمزد و پاداش‌های سردار در زنیت برمی‌گردد، جایی که سایت روسی مدعی شد آزمون برای هر سال رقمی در حدود ۳ میلیون یورو دستمزد خالص و یک میلیون یورو پاداش بر اساس بردها، قهرمانی‌ها و گلزنی‌ها می‌گیرد که با این ارقام می‌توان گفت آزمون نیز همچون جهانبخش در برایتون، درآمد هنگفتی از این انتقال خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر