jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۹۰۵۲   ۲۱ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مجتمع بزرگ آموزشی فرهنگی برکت شهیدحججی با ظرفیت پذیرش ۹۰۰ دانش‌آموز به‌عنوان هدیه رهبر معظم انقلاب به مردم شهرستان نجف‌آباد مورد بهره‌برداری رسمی قرار گرفت.

به گزارش جام‌جم، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن حججی، بر مظلومیت شهدای مدافع حرم تأکید کرد.
محمد مخبر افزود: به نام چهار شهید مدافع حرم دیگر نجف‌آباد، چهار مدرسه دیگر در این شهر ساخته می‌شود. همچنین یک دبیرستان ۱۲ کلاسه به نام شهدای فاطمیون در نجف‌آباد بنا خواهد شد.
مخبر با اشاره به فعالیت‌ها و خدمات ۲۵ گانه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حوزه‌های مختلف، از جمله توانمندسازی اقتصادی و اشتغالزایی در مناطق محروم، عنوان کرد: چهار مرکز تخصصی درمان سرطان را در سطح کشور در دست احداث داریم که یکی از این مراکز در نجف‌آباد ساخته خواهد شد.
وی یادآور شد: با وجود همه فعالیت‌ها و خدمات گسترده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در بخش‌های مختلف از جمله اقدامات اجتماعی، عام‌المنفعه و زیربنایی، این ستاد توان اصلی خود را بر مقوله اشتغال‌آفرینی متمرکز کرده است.
مخبر تصریح کرد: ایجاد اشتغال به منظور محرومیت‌زدایی در چارچوب اقتصاد مقاومتی را در رأس فعالیت‌های خود داریم و اقتصاد مقاومتی را با مردمی کردن اقتصاد قابل تحقق می‌دانیم. گفتنی است با افتتاح مجتمع بزرگ آموزشی فرهنگی برکت شهیدحججی نجف‌آباد یک‌هزار و یکصد و یازدهمین پروژه آموزشی برکت به بهره‌برداری رسید. برای این مجتمع بزرگ آموزشی فرهنگی که شامل ساختمان دبستان ۱۲ کلاسه، ساختمان دبیرستان دوره اول ۹ کلاسه و ساختمان دبیرستان دوره دوم ۹ کلاسه است و ظرفیت پذیرش ۹۰۰دانش‌آموز را دارد، بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال توسط این ستاد سرمایه‌گذاری شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر