jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۸۹۱۱   ۱۰ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه گفت: بیش از هشت ماه است که اروپایی‌ها قرار است سازوکار ویژه مالی را طراحی کنند، می‌فهمیم که این کار مشکلات فنی و حقوقی زیادی دارد؛ ولی هشت ماه هم زمان زیادی برای تشکیل چنین مکانیسمی است و ما تا یک زمانی می‌توانیم به تعهداتمان به شکل گذشته ادامه دهیم. وی گفت:به ما گفته شده مراحل ثبت SPV شروع می‌شود و ظرف یکی دو روز آینده قرار است اعلام شود، مگر این‌که آن کسانی که نمی‌خواهند این روابط شکل بگیرد، بتوانند موفق شوند./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر