jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۸۸۲۸۲   ۰۸ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۴:۵۳

در حالی که هنوز مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا آغاز هم نشده است تعداد زیادی از تماشاگران ایرانی و البته خبرنگارانی که با هزینه شخصی به امارات رفته بودند مجبور به بازگشت شده اند!

هزینه های بالا در امارات خبرنگاران و تماشاگران ایرانی را فراری داد!

به گزارش جام جم آنلاین ، هزینه های بسیار زیاد گشت و گذار و اقامت در شهرهای مختلف امارات متحده عربی و البته هزینه های بالای ایاب و ذهاب باعث شده است تا تعداد زیادی از هواداران ایرانی که برای تماشای این رقابت ها به امارات رفته بودند به ایران برگردند. همچنین خبرنگارانی هم که با هزینه شخصی راهی این کشور عربی شده بودند نیز ترجیح داده اند که برگردند این در حالی است که مرحله بسیار حساس جام ملت ها امروز آغاز می شود و تیم های ملی فوتبال ایران و ژاپن به مصاف یکدیگر می روند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها