jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۸۸۱۰۱   ۰۸ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۹:۲۰

علیرضا بیرانوند بی شک بهترین دروازه بان جام ملت های آسیا تا این مرحله از رقابت هاست.

بیرانوند، چهره شاخص نقل و انتقالات آسیا

به گزارش جام جم آنلاین ، او گلی دریافت نکرده و علاوه بر آن در دیدار ایران و عمان در یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا موفق به مهار پنالتی بازیکن حریف شد.

فاکس اسپورت درباره دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران نوشته که در جام ملت ها عملکردی بسیار عالی داشته و یکی از بهترین بازیکنان است. در این گزارش آمده است: «بیرانوند با گرفتن پنالتی دردیدارمقابل عمان باعث خوشحالی 80 میلیون ایرانی شد ضمن اینکه او علاوه بر داشتن خصوصیت گرفتن پنالتی، از پرتاب دستی به بلندی 80 یارد یا همان 74 متر برخوردار است .

باشگاه های ترکی از جمله ریزه اسپور در حال حاضر به دنبال او هستند اما یکی از پیشنهادات سنگین او درخواستی است که باشگاه بشیکتاش ترکیه به او داده و این در شرایطی است که به نظر می رسد وی استحقاق بیشتری را داشته باشد.»

فاکس اسپرت آسیا در گزارشی ویژه به معرفی چهره‌های شاخص و قابل نقل و انتقال آسیایی در بازار اروپا پرداخته است و علیرضا بیرانوند را چهره شاخص فوتبال آسیا در بازار نقل و انتقالات می داند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها