jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۸۸۱۰۱   ۰۸ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۹:۲۰

علیرضا بیرانوند بی شک بهترین دروازه بان جام ملت های آسیا تا این مرحله از رقابت هاست.

بیرانوند، چهره شاخص نقل و انتقالات آسیا

به گزارش جام جم آنلاین ، او گلی دریافت نکرده و علاوه بر آن در دیدار ایران و عمان در یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا موفق به مهار پنالتی بازیکن حریف شد.

فاکس اسپورت درباره دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران نوشته که در جام ملت ها عملکردی بسیار عالی داشته و یکی از بهترین بازیکنان است. در این گزارش آمده است: «بیرانوند با گرفتن پنالتی دردیدارمقابل عمان باعث خوشحالی 80 میلیون ایرانی شد ضمن اینکه او علاوه بر داشتن خصوصیت گرفتن پنالتی، از پرتاب دستی به بلندی 80 یارد یا همان 74 متر برخوردار است .

باشگاه های ترکی از جمله ریزه اسپور در حال حاضر به دنبال او هستند اما یکی از پیشنهادات سنگین او درخواستی است که باشگاه بشیکتاش ترکیه به او داده و این در شرایطی است که به نظر می رسد وی استحقاق بیشتری را داشته باشد.»

فاکس اسپرت آسیا در گزارشی ویژه به معرفی چهره‌های شاخص و قابل نقل و انتقال آسیایی در بازار اروپا پرداخته است و علیرضا بیرانوند را چهره شاخص فوتبال آسیا در بازار نقل و انتقالات می داند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر