jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۸۷۷۳۹   ۰۶ بهمن ۱۳۹۷  |  ۱۷:۰۲

ستاره تیم ملی فوتبال استرالیا بدترین و تلخ ترین لحظات عمرش را پشت سر می گذارد.

تلخ ترین روز برای ستاره استرالیا / هم تیمش حذف شد، هم خواهرش درگذشت

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم ملی فوتبال استرالیا در حالی مقابل امارات تن به شکست غیرمنتظره یک بر صفر داد که آور مبیل ستاره این تیم از فاجعه ای که اتفاق افتاده بود خبر نداشت. او به تیم ملی کشورش کمک می کرد تا از شکست مقابل امارات فرار کنند اما نه تنها این اتفاق نیفتاد که وقتی بازی تمام شد با بدترین خبر عمرش روبرو شد؛ مرگ خواهر جوانش.

بر مبیل 19 ساله روز گذشته در خودرویی بود که در منطقه شمالی آدلاید، کنترل خود را از دست داد و وارد فنس ها شد. متاسفانه این دختر 19 ساله بلافاصله جان خود را از دست داد. شخصی که راننده خودرو بود و او نیز 19 سال داشت، به رانندگی خطرناک متهم شده است.

فدراسیون فوتبال استرالیا نیز با انتشار بیانیه ای از رسانه ها خواست که به حریم خانوادگی بازیکنان احترام بگذارند. در این بیانیه آمده:" فدراسیون فوتبال استرالیا، همدردی خود با آور و خانواده اش، دوستان بر و نزدیکانشان را که روزهای سختی را سپری می‌کنند ابراز می‌کند. فدراسیون همچنین حمایت خود را از آور، هم تیمی‌هایش و کادر فنی تیم در امارات متحده عربی اعلام می‌دارد."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر