jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۶۵۵۷   ۰۲ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

رئیس قوه قضاییه به دادستان کل کشور دستور داد در چارچوب ظرفیت‌های قانون آیین دادرسی کیفری، تمام اقدامات لازم را برای آزادی مرضیه هاشمی خبرنگار آمریکایی شبکه Press TV انجام دهد.

به گزارش میزان، آیت‌ا... آملی‌لاریجانی در جلسه مسؤولان عالی قضایی با انتقاد شدید از بازداشت غیرقانونی مرضیه هاشمی از سوی آمریکا گفت: مسؤولیت هرگونه آسیب احتمالی به خبرنگار Press TV متوجه دستگاه قضایی آمریکاست.
غلامحسین محسنی‌اژه‌ای، معاون اول قوه قضاییه هم در حاشیه جلسه مسؤولان عالی قضایی، مساله اصلی طرح شده در این جلسه را لایحه دولت درباره امنیت زنان عنوان کرد و با بیان این‌که آنچه در این لایحه پیش‌بینی شده است مشکلات عدیده‌ای دارد گفت: حتی برخی حاضران در جلسه معتقد بودند این لایحه قابل اصلاح نیست و احیانا باید به دنبال یک لایحه دیگر رفت. /میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها