Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها کهگیلویر و بویراحمد کد خبر: ۱۱۸۶۴۰۷ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۹:۱۱

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از ۲ کشته و ۲ مصدوم در پی تصادف زنجیره‌ای سه خودروی پژو ۴۰۵، سایپا و پیکان خبر داد.

تصادف زنجیره‌ای مرگبار ۳ خودرو در محور یاسوج- بابامیدان

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی اورژانس استان چهارمحال بختیاری ، جلال پورانفرد افزود: در پی تصادف سه دستگاه خودرو در محور یاسوج به بابامیدان واقع در دشتروم پل تنگاری ۲ نفر از سرنشینان پیکان در دم جان باختند.

وی با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۴ و ۳۱ دقیقه روز گذشته دوشنبه، (یکم بهمن) در تنگاری به وقوع پیوست اظهار کرد: متأسفانه بر اثر این سانحه دلخراش ۲نفر از هموطنانمان در دم جان باختند و ۲ نفر دیگر مصدوم شدند.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه با اعلام این خبر به مرکز ارتباطات یاسوج بلافاصله دو آمبولانس از دشتروم و سپیدار به محل حادثه اعزام شد، خاطرنشان کرد: به علت شدت حادثه به خودروی پیکان متاسفانه یک زن و یک مرد قبل از رسیدن نیروهای اورژانس در دم جان باخته بودند و دو سرنشین دیگر پیکان که یک کودک چهار ساله و یک زن ۵۰ ساله بودند توسط ۲ آمبولانس اورژانس سپیدار و دشت روم به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند.

پورانفرد تصریح کرد: وضعیت یکی از مصدومان کودک چهار ساله نامطلوب بود که با تلاش پرسنل اورژانس و کادر بیمارستان رو به بهبود است.

وی اضافه کرد: علت این تصادف توسط کارشناسان راهور در حال بررسی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: