jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۷۶۴ ۳۰ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

دکتر احمد فضائلی، معاون پژوهشی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس سابق دانشگاه امام حسین (ع) صبح دیروز به علت عارضه قلبی دارفانی را وداع گفت.

مراسم تشییع پیکر آن مرحوم صبح امروز از محل مسجدپیامبر اعظم (ص) شهرک شهید محلاتی به سمت قطعه ۲۲۱ بهشت زهرا (س) برگزار شد. همچنین مراسم ترحیم مرحوم دکتر احمد فضائلی فردا (دوشنبه) از ساعت ۱۴ تا ۱۵و۳۰ دقیقه در مسجد نور در میدان فاطمی تهران برگزار می‌شود.
آن مرحوم علاوه بر حضور و فعالیت در میدان فرهنگ، علم و پژوهش از چهره‌های بارز در میان نیروهای وفادار به انقلاب و از جانبازان دفاع مقدس هم به شمار می‌رفت.
جام‌جم این ضایعه را به جامعه علمی و فرهنگی کشور تسلیت می‌گوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر